Sebut Harga Bagi Kerja-Kerja Menaiktaraf Gelanggang Petanque Dan Laluan Masuk Padang Bola Sepak B DI Kolej Kediaman Lestari DI Kampus Induk, Universiti Teknikal Malaysia Melaka
Universiti Teknikal Malaysia Melaka (Utem)
Malaysian government tender in Melaka · closes 17 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Universiti Teknikal Malaysia Melaka (Utem)
- Kementerian
- Kementerian Pendidikan Tinggi
- PTJ
- Universiti Teknikal Malaysia Melaka (Utem)
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- UTEM/SH/082/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 17 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM18
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 8,025 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Catatan
PEMBELIAN SECARA DALAM TALIAN DAN SYARIKAT/KONTRAKTOR DIKEHENDAKI MENYEMAK PERINCIAN IKLAN DI SISTEM E-VENDOR UTEM
Tender serupa yang sedang dibuka
- Kerja-Kerja Pemulihan Saliran Dan Pembentung DI KG Gapam Serta Kerja Yang Berkaitan DI Daerah Jasin, MelakaJabatan Pengairan Dan Saliran Negeri MelakaMelaka3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pemulihan Saliran DI Kampung Tengah Jasin Serta Kerja Yang Berkaitan DI Daerah Jasin, MelakaJabatan Pengairan Dan Saliran Negeri MelakaMelaka3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pemulihan Saliran Tebing Kanan SG Ayer Salak, Taman Rambai Indah Serta Kerja Lain Berkaitan DI Daerah Melaka Tengah, MelakaJabatan Pengairan Dan Saliran Negeri MelakaMelaka3 Sep 2026
- Kerja Pembaikan Longkang (Scupper Drain) Fasa 2 DI Jalan Persisiran Pantai Klebang Serta Kerja Berkaitan DI Daerah Melaka Tengah, MelakaJabatan Kerja Raya Melaka TengahMelaka3 Sep 2026
- Kerja Pembaikan Longkang Dan Pembentung DI Jalan Ayer Molek Tiang Dua SJK(T) Bukit Lintang Serta Kerja Berkaitan DI Daerah Melaka Tengah, Melaka.Jabatan Kerja Raya Melaka TengahMelaka3 Sep 2026
- Kerja Pembaikan Longkang Dan Pembentung DI Jalan Paya Dalam - Bukit Lintang (SMK Ayer Molek) Serta Kerja Berkaitan DI Daerah Melaka Tengah, MelakaJabatan Kerja Raya Melaka TengahMelaka3 Sep 2026
- Kerja Pembaikan Longkang Dan Pembentung DI Jalan Pulau Gadong (Berhampiran Bertam Murni) Serta Kerja Berkaitan DI Daerah Melaka Tengah, MelakaJabatan Kerja Raya Melaka TengahMelaka3 Sep 2026
- Pembinaan Lintasan Pejalan Kaki Searas Berlampu Isyarat (Lpksi) SK Taman Merdeka Serta Kerja Berkaitan DI Daerah Melaka Tengah, Melaka.Jabatan Kerja Raya Melaka TengahMelaka3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.