Rental Including Delivery And Installation Of Public Address (Pa) System And Associated Equipments And Components For Dewan Bandaraya Kuching Utara Small Events
Dewan Bandaraya Kuching Utara (Dbku)
Malaysian government tender in Sarawak · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
- Agensi
- Dewan Bandaraya Kuching Utara (Dbku)
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- DBKU/CQS/S/18/26
- Sumber
- DBKU
- Tarikh buka
- 22 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Tender serupa yang sedang dibuka
- Tender Membekal Dan Menghantar Reagents Dan Consumables Bagi Analyzer Diasys Respond Ke Makmal Kesihatan Awam, Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak31 Ogos 2026
- [Iklan Dibatalkan] Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatan Ict Bagi Kegunaan Dental Information System : Clinical DI Pejabat Kesihatan Pergigian Mukah.Jabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak31 Ogos 2026
- [Iklan Dibatalkan] Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatan Ict Bagi Kegunaan Dental Information System: Clinical DI Pejabat Kesihatan Pergigian SarikeiJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak31 Ogos 2026
- Amendment To Tender Notice For Tender No. BHB-063/2026 - The Supply, Delivery, Testing And Commissioning Of Twenty (20) Units Container Trailers To Bintulu Port SDN. BHD.Bintulu Port Sdn BhdSarawak1 Sep 2026
- Amendment To Tender Notice For Tender No. BHB-076/2026 - Provision Of Replacement, Integration, Installation, Testing And Commissioning Services For The Automatic Identification System (Ais) At Bintulu Port SDN. BHD. (BPSB)Bintulu Port Sdn BhdSarawak1 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Tiga (3) Unit Peralatan Perubatan Computed Tomography Simulator (CT-Sim) Bagi Jabatan Radioterapi Dan Onkologi DI Institut Kanser Negara, Hospital Sultan Ismail Dan Hospital Umum Sarawak Untuk Tempoh Kontrak Dua (2) Tahun.Kementerian KesihatanSarawak1 Sep 2026
- Tender Membekal Dan Menghantar Reagents Dan Consumables Medonic Ke Makmal Kesihatan Awam, Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak1 Sep 2026
- Sebutharga Pembelian Fundus Camera Untuk Klinik Kesihatan Ibu Dan Anak LimbangJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
1 dokumen tersedia untuk dimuat turun selepas daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.