Perolehan Sebut Harga Alat Ganti KJC Wheel Loader Back Actor Case S/N ZC 6129, Air Compressor Ingersoll Rand TZ 7579,Smooth Drum Tandem Roller Bomag Za 5854, Za 5848, Amdac Drop 6X6 ZB 9564, Highway Dumptruck Tipper 3 Ton M/Benz Za 5032, Za 5046, Za 5047,Za 5034, Za 5053, Za 5033,Concrete Mixer TZ 4038, TZ 4042, TZ 6860, HYD Excavator Hyundai ZB 4165, Plant Transporter Volvo F1233 Za 5911, Za 6303, HYD Excavator Komatsu PC 220 ZC 3753, Wheel Loader Back Actor Case S/K ZB 3514, Highway Dumptruck Tipper 15 Ton Mann ZC 2606, Wheel Loader Back Actor Case 580F, Highway Dumptruck Tipper Hino ZC 6814,Trailer Wagon Low Loader TZ 4048, Ab Grader Za 5556 DI MK Rajd 2 DIV Kem Sangro Taiping Perak
Malaysian government tender in Perak · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM55k
- Agensi
- Jabatan Arah Jurutera
- PTJ
- Jabatan Arah Jurutera
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Perak,Hilir Perak,Hulu Perak,Kampar,Selama,Perak Tengah,Kinta,Batang Padang,Larut & Matang,Manjung,Kuala Kangsar,Kerian,Muallim,Bagan Datuk
- No. Tender
- QT260000000026415
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM51k–RM119k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 81,884 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Bumiputra
Tender serupa yang sedang dibuka
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata DI Hospital Kampar, Perak Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak1 Sep 2026
- Menaiktaraf Fasiliti Fizikal Kampus B Menjadi Pusat Pengajian Siswazah DI Politeknik Ungku Omar, Perak. (Blok J)Jabatan Kerja Raya Negeri PerakPerakRM1.5M1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Laparoscopic Camera System Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Membina Dan Menyiapkan Padok Seladang Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Pusat Konservasi Hidupan Liar (PKHL), Sungkai, Perak Adalah Dipelawa Kepada Kontraktor-Kontraktor Yang Berdaftar DI Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia (Cidb)/Upkj/Pukonsa Dalam Gred G5, Kategori B, Pengkhususan 04 Dan Jenis Pendaftaran Yang Berkaitan Dan Yang Masih Dibenarkan Membuat Tawaran Buat Masa IniJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Perak1 Sep 2026
- Pembekalan Dan Penghantaran Toner Dan Consumable Pencetak Oki Untuk Keperluan Polis Diraja Malaysia Kontinjen PerakPolis Diraja MalaysiaPerak1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Endoscopy (Gastroscope & Colonoscope) Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Lima (5) TahunJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak1 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Mencetak, Membekal Dan Mengepos Notis Pindaan Kepada Senarai Nilaian Untuk Tempoh 24 Bulan.Majlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak2 Sep 2026
- Cadangan Pelaksanaan Program Risikan Harga Pasaran Sistem E-Pengisytiharan Modul Harga Ikan Peringkat Pasar Borong Dan Pasar Runcit DI Negeri Perak Tahun 2026/2027 Panggilan Semula 1Lembaga Kemajuan Ikan MalaysiaPerak2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.