Perolehan Sebut Harga Alat Ganti KJC Wheel Loader Back Actor Case S/N ZC 6129, Air Compressor Ingersoll Rand TZ 7579,Smooth Drum Tandem Roller Bomag Za 5854, Za 5848, Amdac Drop 6X6 ZB 9564, Highway Dumptruck Tipper 3 Ton M/Benz Za 5032, Za 5046, Za 5047,Za 5034, Za 5053, Za 5033,Concrete Mixer TZ 4038, TZ 4042, TZ 6860, HYD Excavator Hyundai ZB 4165, Plant Transporter Volvo F1233 Za 5911, Za 6303, HYD Excavator Komatsu PC 220 ZC 3753, Wheel Loader Back Actor Case S/K ZB 3514, Highway Dumptruck Tipper 15 Ton Mann ZC 2606, Wheel Loader Back Actor Case 580F, Highway Dumptruck Tipper Hino ZC 6814,Trailer Wagon Low Loader TZ 4048, Ab Grader Za 5556 DI MK Rajd 2 DIV Kem Sangro Taiping Perak

Tentera Darat (TDM)

Malaysian government tender in Perak · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM55k
Agensi
Tentera Darat (TDM)
Kementerian
Kementerian Pertahanan
PTJ
Jabatan Arah Jurutera
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Perak - [Batang Padang, Manjung, Kinta, Kerian, Kuala Kangsar, Larut & Matang, Hilir Perak, Hulu Perak, Selama, Perak Tengah, Kampar, Kg Gajah (Daerah Kecil), Sg. Siput (Daerah Kecil)]
No. Tender
QT260000000026415
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM55kRM120k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 46,650 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.