Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Peralatan Operasi Bencana Dan Khidmat Kemanusiaan Untuk Kegunaan Angkatan Pertahanan Awam Malaysia (Apm) Bagi Tahun 2026

Ibu Pejabat Angkatan Pertahanan Awam Malaysia

Malaysian government tender · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM184k
Agensi
Ibu Pejabat Angkatan Pertahanan Awam Malaysia
PTJ
Ibu Pejabat Angkatan Pertahanan Awam Malaysia
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
No. Tender
QT260000000025672
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM124kRM375k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,554 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.