Perolehan Perkhidmatan Penilaian Risiko Keselamatan Siber Dan Pelaksanaan Audit Berhubung Keselamatan Siber Kementerian Pengangkutan Bagi Tahun 2026

Kementerian Pengangkutan

Malaysian government tender in Putrajaya · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM92k
Agensi
Kementerian Pengangkutan
Kementerian
Kementerian Pengangkutan
PTJ
Kementerian Pengangkutan Malaysia Ibu Pejabat
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Pulau Pinang,Perak,Perlis,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
No. Tender
QT260000000026470
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM66kRM178k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 32,083 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.