Perolehan Pembekalan Alat Ganti Pelarasan Kenderaan TLDM (DSKB/SH/04/2026).

Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)

Malaysian government tender in Perak · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM60k
Agensi
Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)
Kementerian
Kementerian Pertahanan
PTJ
Depot Bekalan Armada Barat
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Perak - [Batang Padang, Manjung, Kinta, Kerian, Kuala Kangsar, Larut & Matang, Hilir Perak, Hulu Perak, Selama, Perak Tengah, Kampar, Kg Gajah (Daerah Kecil), Sg. Siput (Daerah Kecil)]
No. Tender
QT260000000026643
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM58kRM130k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 49,977 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.