Perkhidmatan Skim Perlindungan Insurans Rawatan Berkelompok Untuk Rawatan Dalam (Group Health Insurance Scheme – Hospital & Surgical) Bagi Kakitangan Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang.

Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang

Malaysian government tender in Penang · closes 24 Sep 2026

Tutup 24 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Pendaftaran MOF
Agensi
Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang
Jenis
Tender
No. Tender
PBBPP/PP/T5/2026
Sumber
PENANG
Tarikh buka
27 Ogos 2026
Tarikh tutup
24 Sep 2026
Harga dokumen
RM50

Syarat kelayakan

Dibuka untuk: Semua. Kod bidang MOF: 221801, 221802

Catatan

1. Tender adalah dipelawa kepada syarikat tempatan yang memiliki Sijil Suruhanjaya Syarikat Malaysia (SSM); 2. Berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) serta masih sah tempoh lakunya di bawah kod bidang berikut; i) 221801 - Syarikat Insuran (Perlu Lesen Bank Negara Malaysia); ATAU ii) 221802 - Broker Insuran (Perlu Lesen Bank Negara Malaysia) 3. Dokumen Tender boleh dibeli dengan harga RM50.00 secara online dan dimuat turun melalui Sistem Perolehan Negeri Pulau Pinang (sysP) mulai 27 Ogos 2026 (Khamis). 4. Semua Syarikat perlu mengisi dan mengembalikan Surat Akuan Pembida seperti di Lampiran dokumen Tender. Dokumen tender yang lengkap diisi hendaklah dimasukkan ke dalam peti tender di alamat : Unit Tender, Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang, Tingkat 7,Bangunan PBBPP, Jalan Stesen Bukit Bendera, 11500 Ayer Itam, Pulau Pinang tidak lewat jam 12.00 tengahari pada tarikh tutup tender. Tender yang lewat diterima tidak akan dipertimbangkan. 5. Sebarang tender yang berbentuk rasuah atau lain-lain dorongan yang mempengaruhi kedudukan petender akan menyebabkan tender tersebut ‘ditolak serta merta’. Pihak Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang tidak terikat untuk menerima semua tawaran atau sebahagiannya atau mana-mana tawaran yang terendah atau memberi apa-apa sebab di atas penolakan sesuatu tender. Segala kos penyediaan tawaran sebut harga ditanggung oleh syarikat. 6. Keterangan lanjut boleh dihubungi di talian 04-828 8880 ext:305/327 serta di laman web berikut http://ep.penang.gov.my/ & http://www.penanghill.gov.my/

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.