Perkhidmatan Sewaan Liquid Crystal Display (LCD) Projector
Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)
Malaysian government tender in Selangor · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM133k
- Agensi
- Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)
- Kementerian
- Kementerian Pertahanan
- PTJ
- Markas Angkatan Kapal Selam
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Sabah - [Kota Kinabalu, Tuaran, Penampang, Putatan, Putatan (Daerah Kecil)]
- No. Tender
- QT260000000026565
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM85k–RM248k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 37,292 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Pembersihan Dan Pencucian DI Bangunan Pejabat Institut Penyelidikan Keselamatan Jalan Raya Malaysia, Kajang Bagi Tempoh Tiga Puluh Enam (36) BulanInstitut Penyelidikan Keselamatan Jalan Raya Malaysia (Miros)SelangorRM485k1 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Sistem Panggilan Kecemasan DI Klinik-Klinik Kesihatan DI Bawah Pentadbiran Pejabat Kesihatan Daerah Hulu Langat Bagi Tempoh 24 Bulan.Jabatan Kesihatan Negeri SelangorSelangor1 Sep 2026
- (Hijau) Sebut Harga Perkhidmatan Sewaan 10 Unit Mesin Fotostat Termasuk Caj Bacaan Meter Bagi Tempoh 36 Bulan DI Sekolah Rendah Pejabat Pendidikan Daerah Sepang Mulai 1.11.2026 Hingga 31.10.2029Jabatan Pendidikan Negeri SelangorSelangor1 Sep 2026
- Perkhidmatan Memotong Rumput DI Kawasan Balai-Balai Bagi Zon C Kontinjen SelangorPolis Diraja MalaysiaSelangor2 Sep 2026
- Perkhidmatan Mencuci Bangunan, Membersih Kawasan Dan Menyelenggara Lanskap DI Pusat Kejuruteraan Jentera, Jabatan Bomba Dan Penyelamat Malaysia, Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang Selangor Bagi Tempoh Dua (2) Tahun.Jabatan Bomba Dan Penyelamat MalaysiaSelangor2 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Enam (6) Unit Lif DI Ibu Pejabat Polis Daerah Kuala Langat, SelangorPolis Diraja MalaysiaSelangor2 Sep 2026
- Perkhidmatan Persampelan Dan Analisis Kimia Tanah Bagi Program Pengurusan Tanah (Soil Profiling) Kawasan Panchang Bedena 1 Dan Panchang Bedena 2 Daerah Sabak Bernam Iada Barat Laut Selangor Tahun 2026Bahagian Industri Padi Dan BerasSelangor2 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Lapan (8) Unit Lif DI Menara 2 Dan Kuarters Ipk SelangorPolis Diraja MalaysiaSelangor3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.