Perkhidmatan Sewa Beli Komputer (Dekstop) Dan Komputer Riba DI Iada Samarahan Selama 36 Bulan
Pejabat Projek Samarahan
Malaysian government tender in Sarawak · closes 7 Sep 2026
Tutup 7 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM147k
- Agensi
- Pejabat Projek Samarahan
- PTJ
- Pejabat Projek Samarahan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Sarawak
- No. Tender
- QT260000000026690
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 31 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM101k–RM316k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,027 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Membersih Dan Mencuci Bangunan Di Zon A (Pentadbiran & Akademik) Universiti Teknologi Mara (Uitm) Cawangan Sarawak Kampus Samarahan Bagi Tempoh Satu (1) Tahun.Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Kota SamarahanSarawak9 Sep 2026
- Disposal BY Way Of Scrap For Items Owned BY Bintulu Port SDN. BHD. (Cargo Handling Services)Bintulu Port Sdn BhdSarawak10 Sep 2026
- Ammendment To Tender Notice For Tender No. BHB-049/2026 - Provision Of Design, Implementation And Subscription Of 5G Infrastructure For Bintulu Port Holdings Berhad Group (BPHBG)Bintulu Port Sdn BhdSarawak11 Sep 2026
- Appointment Of Consultant For Environmental Impact Assessment (Eia) And Environmental Management Plan (Emp) Consolidation, Bintulu Port SDN. BHD (BPSB).Bintulu Port Sdn BhdSarawak15 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata Api DI Kolej Komuniti Tanjung Piai Selama 2 Tahun 7 Bulan (31 Bulan)Kolej Komuniti Tanjung PiaiRM617k31 Ogos 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyeliaan Pepasangan Elektrik DI Intan Kampus Wilayah Timur Bagi Tempoh 36 BulanInstitut Tadbiran Awam Negara - Kampus Wilayah TimurRM53k31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Minyak Diesel Ke Remote Sensor Site (RSS) Pulau Gaya, RSS Pulau Mantanani Kecil Dan RSS Pulau Balambangan Sistem Pengawasan Laut (Swasla) Sabah, Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaIbu Pejabat Apmm Negeri SabahSabahRM401k31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Pejabat Dan Jeti Pos Maritim Pengkalan Kubor Ipmnk Bagi Tempoh 36 BulanIbu Pejabat Apmm Negeri KelantanKelantanRM124k31 Ogos 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.