Perkhidmatan Penyelenggaraan Dan Sokongan Sistem Penilaian Bersepadu (E Penilaian)Untuk Tahun 2027 - 2028
Malaysian government tender in Penang · closes 7 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Majlis Bandaraya Pulau Pinang
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- MBPP.S.NO.168/2026(P)
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 24 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Kod bidang MOF: 210102, 210103, 210104
Catatan
1. Sebut harga adalah dipelawa daripada pembekal-pembekal yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) dalam kod bidang yang berkenaan yang dimiliki sepenuhnya oleh rakyat Malaysia dan masih dibenarkan untuk menyertai sebut harga. 2. Syarikat perlu berdaftar dengan Sistem Perolehan Kerajaan Negeri Pulau Pinang melalui laman webep.penang.gov.my untuk menyertai sebut harga. Dokumen sebut harga dijual secara atas talian (on-line)melalui laman web tersebut dan perlu dibeli serta dimuat turun (download) melalui akaun ePerolehan masing-masing sebagai pengesahan pembelian. 3. Dokumen meja boleh dilihat di Kaunter Urusetia Tender, Jabatan Khidmat Pengurusan, Majlis Bandaraya Pulau Pinang, Tingkat 17 KOMTAR pada waktu pejabat (9.00 pagi – 4.00 petang). 4. Dokumen sebut harga yang telah dilengkapkan hendaklah dimasukkan ke dalam Peti Sebut Harga Ruang Legar Kaunter Bersepadu Majlis Bandaraya Pulau Pinang, Tingkat 3, KOMTAR, Pulau Pinang sebelum jam 11.00 pagi pada tarikh tutup yang berkenaan. Pertimbangan tidak akan diberikan kepada sebut harga yang lewat diterima. 5. Syarikat yang menyertai sebut harga DIWAJIBKAN melengkapkan Surat Akuan Pembida. 6. Salinan sijil pendaftaran daripada Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) DIWAJIBKAN disertakan bersama dengan dokumen sebut harga. 7. Salinan Sijil Pematuhan Cukai (Tax Compliance Certificate-TCC) WAJIB disertakan bersama dengan dokumen sebut harga. 8. Sila kemukakan Sijil SST (jika ada) semasa kemukakan bersama dokumen Sebut Harga. 9. Majlis tidak terikat untuk menerima sebut harga yang paling terendah harganya atau sebarang sebut harga. 10. Sebarang tawaran yang berbentuk rasuah atau lain-lain dorongan yang boleh mempengaruhi kedudukan penyebut harga akan menyebabkan sebut harga tersebut ditolak serta merta. 11. Syarikat dikehendaki menyemak status tunggakan di dalam aplikasi PEARL. Sekiranya terdapat tunggakan, pihak syarikat hendaklah menjelaskan tunggakan tersebut dan kegagalan berbuat demikian menyebabkan syarikat tidak layak untuk ditawarkan.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Membekal, Memasang, Menguji, Mengintegrasi, Migrasi Data Dan Mentauliah Sistem Pengurusan Maklumat Sumber Manusia (Hris/Payroll System) Bagi Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang.Perbadanan Bukit Bendera Pulau PinangPulau Pinang1 Sep 2026
- Pelupusan Aset Alih Kerajaan Satu (1) Unit Kenderaan Model Bentley Flying Spur V8Pej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Perkhidmatan Membekal, Mengukur, Menjahit Dan Menghantar Pakaian Seragam Serta Kasut Bagi Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunPej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Kawasan Luar Bangunan Dan Lanskap DI Universiti Teknologi Mara (Uitm) Cawangan Pulau Pinang Kampus Permatang Pauh Bagi Tempoh Satu (1) Tahun.Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Pelupusan Aset Alih Kenderaan Secara Jualan Sisa DI Tapak Pesta Sungai Nibong, Pulau Pinang.Jabatan Kewangan NegeriPulau Pinang2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Perunding Mekanikal & Elektrikal Bagi Mereka, Memasang Dan Mentauliah Janakuasa Tunggusedia Serta Kerja Berkaitan DI Loji Rawatan Air Sungai Dua, S.P.U, Pulau Pinang. (Panggil Semula)Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Penyewaan Kenderaan Compact Loader Untuk Jabatan Perkhidmatan Perbandaran Bagi Tempoh Lima (5) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 3Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.