Perkhidmatan Pengurusan Pelan Media, Promosi Dan Publisiti Kementerian Pendidikan (KPM) Bagi Tempoh 18 Bulan
Malaysian government tender · closes 1 Okt 2026
Tutup 1 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM11.1M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- QT260000000025718
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 1 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM4.4M–RM14.5M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 13 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebutharga Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Sistem Panggilan Kecemasan DI Klinik-Klinik Kesihatan DI Bawah Pentadbiran Pejabat Kesihatan Daerah Hulu Langat Bagi Tempoh 24 Bulan.JKN Selangor Pej Kesihatan Hulu Langatunit Pentadbiran /SelangorRM101k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Mencuci Bangunan Dan Membersih Kawasan Bagi Tempoh 36 Bulan DI Kolej Komuniti LedangKolej Komuniti LedangRM850k1 Sep 2026
- Perkhidmatan Kebersihan Bangunan, Kawasan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Institut Latihan Kementerian Kesihatan Malaysia Batu Pahat (Kejururawatan), Pusat Latihan Amali (Pla) Kluang Dan Pla Muar Bagi Tempoh 34 BulanIbu Pejabat Kementerian BHG Pengurusan Latihan Unit Pentadbiran AmJohorRM1.5M1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Endoscopy (Gastroscope & Colonoscope) Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Lima (5) TahunJKN Perak Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri Perak (Pengurusan)PerakRM672k1 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Sistem Keselamatan Elektronik (Ske) Jabatan Penerangan Malaysia SarawakJabatan Penerangan SarawakSarawakRM400k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Laparoscopic Camera System Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Tiga (3) TahunJKN Perak Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri Perak (Pengurusan)PerakRM1.3M1 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Penghawa Dingin DI Kompleks Pasukan Khas Siasatan Bersepadu (PKSB) Kuala LumpurPengarah Jabatan Logistik Dan TeknologiW.P. Kuala LumpurRM270k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.