Perkhidmatan Pembersihan Kawasan Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Depo Sungai Dua Dan Kuarters JKR Dalam Daerah Seberang Perai Utara.
Malaysian government tender in Penang · closes 7 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Jabatan Kerja Raya
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- JKRSPU/B(N)/SH(1)/56/2026
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Bumiputera. Taraf: Bumiputera. Kod bidang MOF: 221002
Catatan
1. Sebut Harga adalah dipelawa daripada syarikat-syarikat yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia di bawah Kod Bidang 071002 (Membersih Kawasan) dan mempunyai Sijil Taraf Bumiputera (STB). Lesen pendaftaran MOF perlulah beralamat di Negeri Pulau Pinang. Kontraktor wajib mempunyai Sijil Pematuhan Cukai (Tax Compliance Certificate - TCC) yang dikeluarkan oleh Lembaga Hasil Dalam Negeri Malaysia (LHDN) yang berstatus ‘Patuh’ dan masih dalam tempoh sah laku. 2. Borang Sebut Harga boleh didapati dari tarikh 01.09.2026 hingga 07.09.2026 melalui laman web Sistem ePerolehan Kewangan Negeri Pulau Pinang (SysP) (http://ep.penang.gov.my).
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Kerja-Kerja Menaik Taraf Tandas Awam Dan Kerja Berkaitan DI Pasar Awam Sri Bandar, Butterworth, Seberang Perai UtaraPihak Berkuasa TempatanPulau Pinang1 Sep 2026
- Cadangan Skim Penambahbaikan Trafik DI Taman Perindustrian Bayan Lepas, Mukim 12, Bayan Lepas, Daerah Barat Daya, Pulau Pinang.Perbadanan Pembangunan Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Sebut Harga Kerja-Kerja Penyelenggaraan Serta Lain-Lain Yang Berkaitan DI Kawasan Lapang Lorong Shahbandar 16, Taman Bertam Perdana 3, Kepala Batas, Seberang Perai UtaraMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelengaraan Bangunan JKR Spu Dan Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Pejabat JKR Bertam, Pejabat Operasi Pajak Song Dan Pejabat Operasi Butterworth, Seberang Perai Utara, Pulau Pinang.Jabatan Kerja RayaPulau Pinang2 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang, Mendawai Dan Komisyen Penyaman Udara Jenis Split Unit Serta Kerja-Kerja Lain Yang Berkaitan DI PPK Elektrik & Elektronik, Kampus Kejuruteraan Tuanku Syed Sirajuddin, Usm P.PinangUniversiti Sains MalaysiaPulau Pinang2 Sep 2026
- Proposed Construction, Upgrading And Expansion Of Penang International Airport: New Main Terminal Building, Renovation Works To? Existing Terminal, Vvip Complex, Building Services, External Work And Other Associated Work Work Package 3 (WP03)Malaysia Airports (Mahb)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penyelenggaraan Untuk Membaiki,Menampal Jalan,Heavy Patching Dan Garisan Jalan DI Jalan-Jalan Negeri DI Jalan Tun Sardon Dan DI Kawasan Sekitarnya DI Dalam Daerah Barat Daya, Pulau PinangJabatan Kerja RayaPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebutharga Bagi Kerja-Kerja Menaiktaraf Bilik Fail Serta Kerja Berkaitan DI Pos Kawalan Pbapp Loji Bukit Mertajam, Seberang Perai Tengah, Pulau Pinang.Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.