Perkhidmatan Pembaikan Primary Power Supply And 28VDC Power Entry System Repair Bagi Satu (1) Unit P/No: 369HW4301-1 Integrated Display Unit (Idu-680) PFD/MFD (S/N: 66-017010) Untuk Komponen Pesawat MD530G Bagi Rejimen 883 Pasukan Udara Tentera Darat Ad Hoc
Malaysian government tender · closes 7 Sep 2026
Tutup 7 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM494k
- Agensi
- Tentera Darat (TDM)
- Kementerian
- Kementerian Pertahanan
- PTJ
- Pasukan Udara Tentera Darat Markas Tentera Darat Tingkat 14 Wisma Pertahanan Jalan Padang Tembak
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Pulau Pinang,Perak,Perlis,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000026137
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 31 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM227k–RM454k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 31,641 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perolehan Data Lidar Bagi Kajian Feasibiliti Empangan LebirKementerian Peralihan Tenaga Dan Transformasi Air31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Murid Orang Asli Daerah Batang Padang, Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli (Jakoa)Perak31 Ogos 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata Api DI Kolej Komuniti Tanjung Piai Selama 2 Tahun 7 Bulan (31 Bulan)Jabatan Pendidikan Politeknik Dan Kolej Komuniti31 Ogos 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyeliaan Pepasangan Elektrik DI Intan Kampus Wilayah Timur Bagi Tempoh 36 BulanJabatan Perkhidmatan Awam31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Pejabat Dan Jeti Pos Maritim Pengkalan Kubor Ipmnk Bagi Tempoh 36 BulanAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaKelantan31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Mesin Pencetak Tag Karkas Dan Cop Lagenda Pemeriksaan Daging Beserta Perkhidmatan Sokongan Logistik Serta Peruntukan Alat Ganti Bagi Tempoh 36 BulanJabatan Perkhidmatan VeterinarW.P. Putrajaya31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Minyak Diesel Ke Remote Sensor Site (RSS) Pulau Gaya, RSS Pulau Mantanani Kecil Dan RSS Pulau Balambangan Sistem Pengawasan Laut (Swasla) Sabah, Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaSabah31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Murid Orang Asli Daerah Muallim, Negeri Perak.Jabatan Kemajuan Orang Asli (Jakoa)Perak31 Ogos 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.