Perkhidmatan Pembaikan Internal Electrical Integration And Operational Performance Repair Bagi Satu (1) Unit P/No: 369HW4301-1 Integrated Display Unit (Idu-680) PFD/MFD (S/N: 66-017010) Untuk Komponen Pesawat MD530G Bagi Rejimen 883 Pasukan Udara Tentera Darat Ad Hoc
Pasukan Udara Tentera Darat Markas Tentera Darat Tingkat 14 Wisma Pertahanan Jalan Padang Tembak
Malaysian government tender · closes 7 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Pasukan Udara Tentera Darat Markas Tentera Darat Tingkat 14 Wisma Pertahanan Jalan Padang Tembak
- PTJ
- Pasukan Udara Tentera Darat Markas Tentera Darat Tingkat 14 Wisma Pertahanan Jalan Padang Tembak
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Perak,Perlis,Pulau Pinang,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Labuan,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000026140
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 31 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5,783 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Pengangkutan Murid Orang Asli Daerah Muallim, Negeri Perak.Jabatan Kemajuan Orang Asli Perak Dan KedahKedahRM12.6M31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Murid Orang Asli Daerah Batang Padang, Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli Perak Dan KedahKedahRM16.9M31 Ogos 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyeliaan Pepasangan Elektrik DI Intan Kampus Wilayah Timur Bagi Tempoh 36 BulanInstitut Tadbiran Awam Negara - Kampus Wilayah TimurRM53k31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Pejabat Dan Jeti Pos Maritim Pengkalan Kubor Ipmnk Bagi Tempoh 36 BulanIbu Pejabat Apmm Negeri KelantanKelantanRM124k31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Minyak Diesel Ke Remote Sensor Site (RSS) Pulau Gaya, RSS Pulau Mantanani Kecil Dan RSS Pulau Balambangan Sistem Pengawasan Laut (Swasla) Sabah, Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaIbu Pejabat Apmm Negeri SabahSabahRM401k31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Mesin Pencetak Tag Karkas Dan Cop Lagenda Pemeriksaan Daging Beserta Perkhidmatan Sokongan Logistik Serta Peruntukan Alat Ganti Bagi Tempoh 36 BulanBahagian Khidmat Pengurusan Jabatan Perkhidmatan VeterinarRM199k31 Ogos 2026
- Tender Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata Api DI Kolej Komuniti Tanjung Piai Selama 2 Tahun 7 Bulan (31 Bulan)Kolej Komuniti Tanjung PiaiRM617k31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Cuti Persekolahan Murid Sekolah Orang Asli Bagi Daerah Hulu Perak, Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli Perak Dan KedahKedahRM4.8M31 Ogos 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.