Perkhidmatan Mencuci Dan Membersih Ruang Pejabat DI Jabatan Penilaian Dan Perkhidmatan Harta Segamat Selama 3 Tahun (36 Bulan)

Pejabat Penilai Daerah Segamat

Malaysian government tender · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM96k
Agensi
Pejabat Penilai Daerah Segamat
PTJ
Pejabat Penilai Daerah Segamat
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Johor,Melaka
No. Tender
QT260000000026439
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM69kRM189k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5,477 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Bumiputra

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.