Perkhidmatan Membekal, Memasang, Menguji, Mengintegrasi, Migrasi Data Dan Mentauliah Sistem Perakaunan Dan Kewangan Yang Mematuhi Kriteria Standard Accounting System For Government Agencies (Saga) DI Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang (PBBPP).
Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang
Malaysian government tender in Penang · closes 24 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- PBBPP/PP/T3/2026
- Sumber
- PENANG
- Tarikh buka
- 20 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 24 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM50
Syarat kelayakan
Dibuka untuk: Semua. Kod bidang MOF: 210102, 210103, 210105, 210106, 210107
Catatan
1. Tender adalah dipelawa kepada syarikat tempatan yang memiliki Sijil Suruhanjaya Syarikat Malaysia (SSM); 2. Berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia (KKM) serta masih sah tempoh lakunya di bawah kod bidang berikut; i) 210102 - Hardware (High End Technology) – All Types of Server, Mainframe, High End Printers, Storage Area Network Software (SAN, NAS) Including Maintenance; ii) 210103 - Software – Supply All Computers Software, Operating System, Database, Off-The-Shelf Packages Including Maintenance; iii) 210105 - Telecommunication/ Networking-supply Product, Infrastructure, Services Including Maintenance (LAN/ WAN/ Internet/ Wireless/ Satellite); iv) 210106 - Data Management – Provide Services Including Disaster; dan v) 210107 - ICT Security and Firewall, Encryption, PKI, Anti Virus 3. Dokumen Tender boleh dibeli dengan harga RM50.00 secara online dan dimuat turun melalui Sistem Perolehan Negeri Pulau Pinang (sysP) mulai 20 Ogos 2026 (Khamis). 4. Semua Syarikat perlu mengisi dan mengembalikan Surat Akuan Pembida seperti di Lampiran dokumen tender. Dokumen tender yang lengkap diisi hendaklah dimasukkan ke dalam peti tender di alamat : Unit Tender, Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang, Tingkat 7,Bangunan PBBPP, Jalan Stesen Bukit Bendera, 11500 Ayer Itam, Pulau Pinang tidak lewat jam 12.00 tengahari pada tarikh tutup tender. Dokumen yang lewat diterima tidak akan dipertimbangkan. 5. sebarang tender yang berbentuk rasuah atau lain-lain dorongan yang mempengaruhi kedudukan petender akan menyebabkan tender tersebut ‘ditolak serta merta’. Pihak Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang tidak terikat untuk menerima semua tawaran atau sebahagiannya atau mana-mana tawaran yang terendah atau memberi apa-apa sebab di atas penolakan sesuatu tender. Segala kos penyediaan tawaran ditanggung oleh syarikat. 6. Keterangan lanjut boleh dihubungi di talian 04-828 8880 ext:305/327 serta di laman web berikut http://ep.penang.gov.my/ & http://www.penanghill.gov.my/
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Membekal, Memasang, Menguji, Mengintegrasi, Migrasi Data Dan Mentauliah Sistem Pengurusan Maklumat Sumber Manusia (Hris/Payroll System) Bagi Perbadanan Bukit Bendera Pulau Pinang.Perbadanan Bukit Bendera Pulau PinangPulau Pinang1 Sep 2026
- Pelupusan Aset Alih Kerajaan Satu (1) Unit Kenderaan Model Bentley Flying Spur V8Pej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Perkhidmatan Membekal, Mengukur, Menjahit Dan Menghantar Pakaian Seragam Serta Kasut Bagi Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Pulau Pinang Bagi Tempoh Dua (2) TahunPej. Setiausaha Kerajaan NegeriPulau Pinang1 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Kawasan Luar Bangunan Dan Lanskap DI Universiti Teknologi Mara (Uitm) Cawangan Pulau Pinang Kampus Permatang Pauh Bagi Tempoh Satu (1) Tahun.Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Pelupusan Aset Alih Kenderaan Secara Jualan Sisa DI Tapak Pesta Sungai Nibong, Pulau Pinang.Jabatan Kewangan NegeriPulau Pinang2 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Perunding Mekanikal & Elektrikal Bagi Mereka, Memasang Dan Mentauliah Janakuasa Tunggusedia Serta Kerja Berkaitan DI Loji Rawatan Air Sungai Dua, S.P.U, Pulau Pinang. (Panggil Semula)Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Penyewaan Kenderaan Compact Loader Untuk Jabatan Perkhidmatan Perbandaran Bagi Tempoh Lima (5) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang3 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 3Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.