Penyewaan Mesin Pencetak Markas Angkatan Kapal Selam Dan Unit Bawah Naungan
Markas Angkatan Kapal Selam
Malaysian government tender in Sabah · closes 11 Sep 2026
Tutup 11 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM444k
- Agensi
- Markas Angkatan Kapal Selam
- PTJ
- Markas Angkatan Kapal Selam
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Sabah,Penampang,Tuaran,Putatan,Inanam,Kota Kinabalu
- No. Tender
- QT260000000025188
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 11 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM193k–RM426k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 98,895 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- To Do Service Maintenance For Official Vehicle SWQ 845 At Tawau PortSabah Ports Sdn Bhd (SPSB)Sabah2 Sep 2026
- Supply Materials, Equipment & Labour To Replace & Repair Of Gudang A Roofing Metal SheetSabah Ports Sdn Bhd (SPSB)Sabah2 Sep 2026
- To Patching Tire Size 11R-22.5 For CTTR 49Sabah Ports Sdn Bhd (SPSB)Sabah2 Sep 2026
- Supply Materials, Construct, Remove & Instll Heavy Duty Platforms & Stairs Tiles Of Homogeneous TypeSabah Ports Sdn Bhd (SPSB)Sabah2 Sep 2026
- Transportation Charges & Weighbridge (Purchase Order - Po/LD/26/0058)Sabah Ports Sdn Bhd (SPSB)Sabah2 Sep 2026
- Pembekalan Pelbagai Coolant Bagi Kapal Dan Bot Mawilla 2 Tahun 2026 (SH/Ald2/KB1/08/26)Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)Sabah2 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] (Hijau) Tawaran Perkhidmatan Bagi Membekal Percetakan Kad,Sampul Surat,Kulit Dan Fail, Borang-Borang, Label Sticker Beserta Ink Ribbon Untuk Kegunaan Hospital Lahad Datu Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Ubat Avatrombopag Maleate 20MG Tablet DI Jabatan Farmasi, Hospital Queen Elizabeth Untuk Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.