Penyewaan Lima(5) Unit Mesin Fotostat Untuk Kegunaan Pengurusan Pejabat Kesihatan Bahagian Sarikei,Pejabat Kesihatan Daerah Sarikei,Klinik Kesihatan Sarikei,Klinik Kesihatan Bintangor Dan Pejabat Pergigian Sarikei Bagi Tempoh Dua Puluh Empat(24) Bulan.
JKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Sarikei Unit
Malaysian government tender in Sarawak · closes 9 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Sarikei Unit
- PTJ
- JKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Sarikei Unit
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Sarawak,Sarikei,Meradong,Julau
- No. Tender
- QT260000000023844
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 112,996 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Cadangan Membina Jalan Ladang Dan Jambatan / Crossover Di Sebandi Ulu, Daerah Asajaya, Bahagian Samarahan, SarawakDepartment Of Irrigation And DrainageSarawak2 Sep 2026
- Proposed Coastal Bund Maintenance At Sebangan Bajong Block E Drainage Scheme, Sebuyau District, Samarahan Division, SarawakDepartment Of Irrigation And DrainageSarawak2 Sep 2026
- Perlindungan Hakisan Tebingan Sungai Binyuk, Skim Penempatan Kampung Binyuk (Lot), Daerah Samarahan, Bahagian Samarahan, SarawakDepartment Of Irrigation And DrainageSarawak2 Sep 2026
- Tender For Overhead Lines Vegetation Clearing And Substation Compound Grass Cutting In Betong, Western RegionSarawak Energy Berhad (Seb)Sarawak2 Sep 2026
- Annual Contract For The Overhead Line Vegetation Clearing At Rural Hybrid Power StationsSarawak Energy Berhad (Seb)Sarawak2 Sep 2026
- Tender Sale Of Used Motor Vehicles Vol.3 2026Sarawak Energy Berhad (Seb)Sarawak2 Sep 2026
- Re-Tender For 24 Hours Standby Services And Street Lighting Maintenance In Bekenu, Northern RegionSarawak Energy Berhad (Seb)Sarawak2 Sep 2026
- Tender For 24 Hours Standby Services In Sarikei And Outstations, Central RegionSarawak Energy Berhad (Seb)Sarawak2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.