Pembaikan Shafting Dan Alignment Gearbox And Main Engine KD Jerong
Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)
Malaysian government tender in Sabah · closes 7 Sep 2026
Tutup 7 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM200k
- Agensi
- Tentera Laut Diraja Malaysia (TLDM)
- Kementerian
- Kementerian Pertahanan
- PTJ
- Markas Wilayah Laut 2
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Sabah - [Sandakan]
- No. Tender
- QT260000000026715
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 31 Ogos 2026
- Tarikh tutup
- 7 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM120k–RM373k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 41,901 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Pengangkutan Minyak Diesel Ke Remote Sensor Site (RSS) Pulau Gaya, RSS Pulau Mantanani Kecil Dan RSS Pulau Balambangan Sistem Pengawasan Laut (Swasla) Sabah, Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaAgensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaSabah31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Sewaan Bas Bagi Pertukaran Op Balasah Tahun 2026Tentera Darat (TDM)Sabah31 Ogos 2026
- Perkhidmatan Memasang Sistem CRT Bagi Mahkamah SipitangPejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia (PKPMPM)Sabah1 Sep 2026
- Sebut Harga - Perkhidmatan Sewaan Jeti Kapal Tanjung Gaya, Jabatan Laut Malaysia Wilayah SabahJabatan Laut MalaysiaSabah1 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] (Hijau) Tawaran Perkhidmatan Bagi Membekal Percetakan Kad,Sampul Surat,Kulit Dan Fail, Borang-Borang, Label Sticker Beserta Ink Ribbon Untuk Kegunaan Hospital Lahad Datu Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SabahSabah2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal, Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Kepada Pelajar Kampus Satelit Institut Kraf Negara DI Kota Kinabalu, Sabah Bagi Program Sijil Kemahiran Malaysia (SKM)Perbadanan Kemajuan Kraftangan MalaysiaSabahRM240k2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal, Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Kepada Pelajar Kampus Satelit Institut Kraf Negara DI Kota Belud, Sabah Bagi Program Sijil Kemahiran Malaysia (SKM)Perbadanan Kemajuan Kraftangan MalaysiaSabahRM240k2 Sep 2026
- Perkhidmatan Fotografi Gambar Graduan Sempena Istiadat Konvokesyen Politeknik Dan Kolej Komuniti Zon Sabah Tahun 2026 (4 Sidang)Jabatan Pendidikan Politeknik Dan Kolej KomunitiSabah2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.