Pemasangan Elektrik Untuk Tawaran Semula Penggantian Dewan Makan Asrama DI Sekolah Kebangsaan Sungai Dua, Bentong, Pahang

Jabatan Kerja Raya Negeri Pahang

Malaysian government tender in Pahang · closes 10 Sep 2026

Tutup 10 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G2
Nilai indikatif
RM235k
Agensi
Jabatan Kerja Raya Negeri Pahang
Kementerian
Kementerian Kerja Raya
PTJ
JKR Elektrik Pahang
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Pahang
No. Tender
JKR(E)Q/PERS/BTG/036/2026
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
10 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM106kRM300k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,620 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN CIDB

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.