[Outage 2027] To Supply SPX Copes Vulcan Boiler Spray Water For BMS - Manjung 4 At Stesen Janakuasa Sultan Azlan Shah, TNB Janamanjung SDN. BHD.
Malaysian government tender · closes 11 Sep 2026
Tutup 11 Sep 2026Semak kelayakan saya
- Agensi
- Tenaga Nasional Berhad (TNB)
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- RFX 4000054272
- Sumber
- TNB
- Tarikh tutup
- 11 Sep 2026
Tender serupa yang sedang dibuka
- Pembekalan, Pembangunan Integrasi, Pengujian Dan Pertauliahan Sistem Serta Peralatan Teknologi Analitik Dan Operasi Digital Bagi Bahagian D11, Jabatan Siasatan Jenayah (JSJ), Polis Diraja MalaysiaPengarah Jabatan Logistik Dan TeknologiRM9.6M2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Peralatan Dan Radas Makmal Kimia DI Sekolah Menengah Kebangsaan Bohor Jaya, Mukim Bohor, Langkawi Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri KedahKedah2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap (Memotong Rumput) Klinik Kesihatan Luar Bandar DI Bawah Seliaan Pejabat Kesihatan Bahagian KapitJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Tawaran Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Mesin Direct Digital Radiography (DDR) DI Unit Radiologi Klinik Kesihatan Bandar Seri Putra Pejabat Kesihatan Daerah Hulu Langat SelangorJabatan Kesihatan Negeri SelangorSelangor2 Sep 2026
- Tender To Supply And Deliver Medical Gas (Lox) For The Department Of Facility And Engineering, Sultan Ahmad Shah Medical Centre @Iium (Sasmec @Iium)Universiti Islam Antarabangsa Malaysia (Uiam)Selangor2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Bekalan Toner Dan Katrij Pelbagai Jenama DI Jabatan Kesihatan Negeri Terengganu Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri TerengganuTerengganu2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Zanubrutinib 80MG Hard Capsules Ke Hospital Pulau Pinang Bagi Tempoh Satu (1) TahunJabatan Kesihatan Negeri Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Perolehan Pembekalan Piring Sasaran (Falling Plate) Untuk Polis Diraja MalaysiaPolis Diraja Malaysia2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
1 dokumen tersedia untuk dimuat turun selepas daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.