Menyiapkan Baki Kerja-Kerja Membaiki Struktur Apron, Paver Dan Longkang Perimeter Bangunan Termasuk Senggara Kemudahan Utiliti Bawah Tanah Yang Rosak Akibat Mendapan DI Blok Pencawang Elektrik Fasa 3, DI Kompleks Teknologi Angkasa, Mysa, Banting, Selangor

Agensi Angkasa Malaysia (Mysa)

Malaysian government tender in Selangor · closes 11 Sep 2026

Tutup 11 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G2
Nilai indikatif
RM375k
Agensi
Agensi Angkasa Malaysia (Mysa)
Kementerian
Kementerian Sains, Teknologi Dan Inovasi
PTJ
Agensi Angkasa Malaysia (Mysa)
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Selangor
No. Tender
MYSA/SH/06/2026-1
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
11 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM172kRM395k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5,854 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN CIDB

Catatan

LAWATAN TAPAK ADALAH WAJIB. HANYA PENAMA DI DALAM SIJIL CIDB SAHAJA DIBENARKAN HADIR.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.