Membina Baharu Pusat Penjaja DI Kawasan Chemor / Klebang, MB Ipoh
Malaysian government tender in Perak · closes 10 Sep 2026
Tutup 10 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Gred G2
Nilai indikatif
RM472k
- Agensi
- Pihak Berkuasa Tempatan
- Kementerian
- Kementerian Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
- PTJ
- PBT-MB Ipoh
- Jenis
- Sebut Harga
- No. Tender
- S0141/26
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 10 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM80
Harga pasaran tender serupa
RM195k–RM425k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5,236 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Tender serupa yang sedang dibuka
- Cadangan Pembinaan Dataran Usahawan DI Rungkup, Bagan Datuk, Perak Darul Ridzuan Untuk Perbadanan Kemajuan Negeri PerakNegeri PerakPerakRM3.2M2 Sep 2026
- Cadangan Pembangunan Bagi Pelaksanaan Program Latihan Khidmat Negara 3.0 DI Rejimen 503 Askar Wataniah (Aw), Kem Hutan Melintang, Perak (Tender Semula)Kementerian PertahananPerakRM43.0M2 Sep 2026
- Membina Pasar Awam Pekan Hutan Melintang, Bagan Datuk, Perak ((Kontraktor Berdaftar Dengan Cidb Gred G5, Pengkhususan B04 Atau Pukonsa Kelas B, Tajuk Dan Tajuk Kecil : II & 2(A) Dan Mempunyai Sijil PPK Cidb Atau Upkj Kelas B, Kepala Dan Sub-Kepala : II & 2A Dan Mempunyai Sijil PPK Cidb Dan Sijil Taraf Bumiputera (STB) Dan Sijil Pematuhan Cukai (TCC) Dan Kebenaran Khas Daripada Cidb Untuk Pengkhususan Bidang Kerja Yang Ditetapkan Adalah Tidak Dibenarkan))Jabatan Kerajaan TempatanPerakRM4.2M2 Sep 2026
- Membekal Peralatan Mesin Jentera Perkhidmatan Selenggaraan Pokok Bagi Jabatan Taman Dan LandskapMajlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak3 Sep 2026
- Pra Kelayakan Untuk Pembinaan Baharu Sekolah Menengah Kebangsaan Bandar Seri Botani, Ipoh, Perak Yang Mengandungi 36 Bilik Darjah Dan Kemudahan-Kemudahan Lain Mengikut Piawai (Reka Dan Bina)Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Perak7 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pembaikan Bumbung Dan Penyelenggaraan Bangunan Blok D Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI SMK Lahat, Ipoh, PerakJabatan Kerja Raya Negeri PerakPerakRM1.3M7 Sep 2026
- Menaik Taraf Infrastruktur Dewan Pasir Pinji, MB IpohPihak Berkuasa TempatanPerakRM472k10 Sep 2026
- Pra-Kelayakan Untuk Pembinaan Baharu Pejabat Pendidikan Daerah Manjung, Manjung, Perak (A020) (Reka Dan Bina)Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Perak11 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.