Membekal Reagen Untuk Ujian Hemoglobin A1C (Hba1C) DI Jabatan Patologi, Hospital Tengku Ampuan Afzan, Kuantan, Pahang
Hospital Tengku Ampuan Afzan, Kuantan
Malaysian government tender in Pahang · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM66k
- Agensi
- Hospital Tengku Ampuan Afzan, Kuantan
- PTJ
- Hospital Tengku Ampuan Afzan, Kuantan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Johor,Kedah,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Pahang,Perak,Perlis,Pulau Pinang,Selangor,Terengganu,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000022318
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM61k–RM142k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 53,530 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Bumiputra
Tender serupa yang sedang dibuka
- Membekal Dan Menghantar Bekalan Barangan Pakai Buang 23G Combined Vitrectomy Pack With Valves, Afi And Wide Field Illuminator Bagi Tempoh Satu (1) Tahun Ke Jabatan Oftalmologi, Hospital Tengku Ampuan Afzan, KuantanJabatan Kesihatan Negeri PahangPahang2 Sep 2026
- Membekal Menghantar Memasang Menguji Lari Dan Mentauliah Pembekalan Peralatan Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Produksi Multimedia DI SMK Sultan Ahmad Shah (RMK13) Bagi Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri PahangPahang2 Sep 2026
- Membekal Menghantar Memasang Menguji Lari Dan Mentauliah Pembekalan Peralatan Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Produksi Multimedia DI SMK Sultan Ahmad Shah (RMK12) Bagi Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri PahangPahang2 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkofigurasi, Mentauliah Dan Menyenggara (Dalam Tempoh Jaminan) - Empat Belas (14) Unit Pendingin Udara 2.5HP DI Unit Muzium Bioperubatan, Institut Penyelidikan Perubatan (Imr), Institut Kesihatan Negara (Nih), Jalan Pahang, Kuala LumpurInstitut Kesihatan NegaraPahang3 Sep 2026
- Sebutharga Membekal,Menghantar Dan Mengujilari Peralatan Mata Pelajaran Vokasional (MPV) Reka Bentuk Grafik Digital RMK 12 RP 5 Ke Sekolah Menengah Kebangsaan Perantau Damai ,Muadzam Shah,Pahang Tahun 2026Jabatan Pendidikan Negeri PahangPahang3 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkofigurasi, Mentauliah Dan Menyenggara (Dalam Tempoh Jaminan) - Dua (2) Unit Gas Chromatography Mass Spectrometry DI Unit Biokimia, Institut Penyelidikan Perubatan (Imr), Institut Kesihatan Negara (Nih), Jalan Pahang, Kuala LumpurInstitut Kesihatan NegaraPahang4 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkofigurasi, Mentauliah Dan Menyenggara (Dalam Tempoh Jaminan) - Satu (1) Unit Gas Chromatography Tandem Mass Spectrometry DI Unit Biokimia, Institut Penyelidikan Perubatan (Imr), Institut Kesihatan Negara (Nih), Jalan Pahang, Kuala LumpurInstitut Kesihatan NegaraPahang4 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkofigurasi, Mentauliah Dan Menyenggara (Dalam Tempoh Jaminan) - Satu (1) Unit Dna Sequencer DI Unit Molekular Diagnostik, Institut Penyelidikan Perubatan (Imr), Institut Kesihatan Negara (Nih), Jalan Pahang, Kuala LumpurInstitut Kesihatan NegaraPahang4 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.