Membekal, Menghantar, Memasang Dan Menyusun Atur Iaitu Perabot Berasaskan Fabrik DI Universiti Tun Hussien Onn Malaysia
Universiti Tun Hussein Onn Malaysia (Uthm)
Malaysian government tender · closes 17 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Universiti Tun Hussein Onn Malaysia (Uthm)
- Kementerian
- Kementerian Pendidikan Tinggi
- PTJ
- Universiti Tun Hussein Onn Malaysia (Uthm)
- Jenis
- Sebut Harga
- No. Tender
- UTHM/B/04/002/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 17 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM40
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 59,892 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN MOF
Catatan
PEMBEKAL/SYARIKAT DIWAJIBKAN MEMPUNYAI SIJIL PEMATUHAN CUKAI (TCC) BERSTATUS PATUH DANSAMPUL SURAT DICATATKAN TAJUK DAN NO. SEBUTHARGA/TENDER DI BAHAGIAN ATAS SEBELAH KIRI SAMPUL SERTA BERLAKRI
Tender serupa yang sedang dibuka
- Amendment To Tender Notice For Tender No. BHB-076/2026 - Provision Of Replacement, Integration, Installation, Testing And Commissioning Services For The Automatic Identification System (Ais) At Bintulu Port SDN. BHD. (BPSB)Bintulu Port Sdn BhdSarawak1 Sep 2026
- Measure, Tailor, Supply, And Delivery Of Uniform For Operations & Engineering Unit, Malaysia Airports SDN BHDMalaysia Airports (Mahb)1 Sep 2026
- Amendment To Tender Notice For Tender No. BHB-063/2026 - The Supply, Delivery, Testing And Commissioning Of Twenty (20) Units Container Trailers To Bintulu Port SDN. BHD.Bintulu Port Sdn BhdSarawak1 Sep 2026
- Pembangunan Pelan Strategik Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (PSDBKL) 2027 – 2031 Dan Petunjuk Prestasi Utama (Kpi) Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (2026/G013)Dewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Membekal Dan Menghantar Ubat-Ubatan Ke Klinik Kakitangan Bagi Tempoh Dua (2) TahunDewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Supply And Delivery Of Various Types Of Spare Parts For The Ridt Signalling SystemKeretapi Tanah Melayu Berhad (KTMB)1 Sep 2026
- Application, Replacement, Testing And Commissioning Of New TNB 3 Phase 60A Electricity Meter At Rawang Feeder PillarKeretapi Tanah Melayu Berhad (KTMB)1 Sep 2026
- Supply And Delivery Of Lamp Detector Board For Automatic Train Protection (Atp) SystemKeretapi Tanah Melayu Berhad (KTMB)1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.