Membekal, Menghantar Dan Menyerah Bekalan Ubat Desmopressin 60MCG Oral Lyophilisate (Ubat 102/2026) Bagi Tempoh Dua Puluh Empat (24) Bulan Ke Unit Farmasi Logistik, Jabatan Farmasi, Hospital Sultanah Aminah Johor Bahru
JKN Johor Hospital Sultanah Aminah Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
Malaysian government tender in Johor · closes 9 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- JKN Johor Hospital Sultanah Aminah Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- PTJ
- JKN Johor Hospital Sultanah Aminah Unit Pentadbiran/Kewangan/Pengurusan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Johor,Kelantan,Melaka,Negeri Sembilan,Selangor,W.P. Kuala Lumpur,Wilayah Persekutuan Putrajaya
- No. Tender
- QT260000000023983
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 52,614 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Kenderaan Satu (1) Unit Van Mayat DI Hospital Pasir Gudang, JohorKementerian KesihatanJohor2 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang, Mengujilari Peralatan Ict Dan Kerja-Kerja Berkaitan DI Kolej Vokasional Kota Tinggi, JohorBahagian Pendidikan Dan Latihan Teknikal VokasionalJohor2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Calfactant Intratracheal Suspension (6ML) DI Hospital Pakar Sultanah Fatimah Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri JohorJohor3 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatandua (2) Unit Adult Endolaryngeal Microsurgery Set DI Jabatan Otorinolaringologi (Ent), Hospital Pasir Gudang, JohorKementerian KesihatanJohor3 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatan Satu (1) Unit Mesin X-Ray Jenis Digital (DDR) Beserta Pencetak (DRY Laser Imager) Bagi Kegunaan Klinik Kesihatan Pasir Gudang, Pejabat Kesihatan Daerah Johor BahruJabatan Kesihatan Negeri JohorJohor3 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Ubat Lanreotide Prolonged-Release Solution For Injection 120MG In A Pre-Filled Syringe DI Hospital Pakar Sultanah Fatimah Bagi Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri JohorJohor3 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatan Dua (2) Unit Nasal Polypectomy Set DI Jabatan Otorinolaringologi (Ent), Hospital Pasir Gudang, JohorKementerian KesihatanJohor3 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Fuji Medical DRY Laser Imaging Film DI-HL Bagi Tempoh Satu (1) Tahun Untuk Stor Perubatan, Hospital Pakar Sultanah Fatimah, MuarJabatan Kesihatan Negeri JohorJohor3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.