Membekal Dan Menghantar Pelbagai Jenis Barang Atau Keperluan Bagi Projek Halia Ke Pertubuhan Peladang Kawasan Meradong, Daerah Meradong.
Pejabat Pegawai Pertanian Bahagian Sarikei
Malaysian government tender in Sarawak · closes 9 Sep 2026
Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM50k
- Agensi
- Pejabat Pegawai Pertanian Bahagian Sarikei
- PTJ
- Pejabat Pegawai Pertanian Bahagian Sarikei
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Sarawak
- No. Tender
- QT260000000026486
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 9 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM52k–RM112k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 43,553 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Bumiputra
Tender serupa yang sedang dibuka
- [Iklan Dibatalkan] Sebutharga Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Guna Perkakasan Ict Bagi Menyokong Pendigitalan Perkhidmatan Kesihatan Pergigian DI SarawakJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap (Memotong Rumput) Klinik Kesihatan Luar Bandar DI Bawah Seliaan Pejabat Kesihatan Bahagian KapitJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembekalan Dan Penghantaran Rasion Harian Pesakit Ke Unit Sajian Makanan Hospital Betong Bagi Tempoh Setahun .Jabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Provision For The Supply And Delivery Of Instrumentation Equipment And Calibration Services For Bintulu Port Holdings Berhad Group (BPHBG)Bintulu Port Sdn BhdSarawak3 Sep 2026
- Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Dua Unit High Flow Nasal Cannula Ke Pembedahan Am, Hospital Umum Sarawak (26/B/058)Jabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak3 Sep 2026
- Membekal Dan Menghantar Microwave Ablation Antenna Ke Jabatan Radiologi, Hospital Umum Sarawak Bagi Tempoh 24 Bulan (2026/B/066)Jabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak3 Sep 2026
- Membekal Dan Menghantar Introducer Sheath Ke Jabatan Radiologi, Hospital Umum Sarawak Bagi Tempoh 24 Bulan (2026/B/075)Jabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak3 Sep 2026
- Perkhidmatan Membekal Dan Menghantar Toner Ke Unit Pengurusan Hospital Bintulu Bagi Tempoh 2 TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak4 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.