Membekal Dan Menghantar Conference Microphone Systems Untuk Tentera Darat
Malaysian government tender in Sarawak · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM60k
- Agensi
- Kumpulan Ordnans
- PTJ
- Kumpulan Ordnans
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Sarawak
- No. Tender
- QT260000000026632
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM58k–RM130k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 49,976 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Bumiputra
Tender serupa yang sedang dibuka
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Tiga (3) Unit Peralatan Perubatan Computed Tomography Simulator (CT-Sim) Bagi Jabatan Radioterapi Dan Onkologi DI Institut Kanser Negara, Hospital Sultan Ismail Dan Hospital Umum Sarawak Untuk Tempoh Kontrak Dua (2) Tahun.Kementerian KesihatanSarawak1 Sep 2026
- Tender Membekal Dan Menghantar Reagents Dan Consumables Medonic Ke Makmal Kesihatan Awam, Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak1 Sep 2026
- Sebutharga Pembelian Fundus Camera Untuk Klinik Kesihatan Ibu Dan Anak LimbangJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak1 Sep 2026
- Supply And Delivery Of 4 Unit High- End Computer Desktop & 12 Unit 24” Monitor And Rental Of 1 Unit Of Plotter.Lembaga Kemajuan Bintulu (Bda)Sarawak2 Sep 2026
- Supply And Delivery Of Staff Shoes To Bintulu Development Authority (Bda), Bintulu.Lembaga Kemajuan Bintulu (Bda)Sarawak2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap (Memotong Rumput) Klinik Kesihatan Luar Bandar DI Bawah Seliaan Pejabat Kesihatan Bahagian KapitJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembekalan Dan Penghantaran Rasion Harian Pesakit Ke Unit Sajian Makanan Hospital Betong Bagi Tempoh Setahun .Jabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] Sebutharga Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Guna Perkakasan Ict Bagi Menyokong Pendigitalan Perkhidmatan Kesihatan Pergigian DI SarawakJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.