Membekal Dan Menghantar Bahan Mentah Untuk Makanan Tambahan Dalam Program Community Feeding (PCF) DI Daerah Hulu Perak Bagi Tempoh Satu (1) Tahun

JKN Perak Pejabat Kesihatan Hulu Perak Grikunit Pentadbiran/

Malaysian government tender in Perak · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM465k
Agensi
JKN Perak Pejabat Kesihatan Hulu Perak Grikunit Pentadbiran/
PTJ
JKN Perak Pejabat Kesihatan Hulu Perak Grikunit Pentadbiran/
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Perak
No. Tender
QT260000000022001
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM192kRM414k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 51,780 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.