Membekal Dan Menghantar Bahan Bina Untuk Kerja-Kerja Senggaraan Enam Kem Dan Pos JPG KTJ 2 BGD DI Op Kota Echo/Foxtrot, Gerik, Perak
Malaysian government tender in Perak · closes 8 Sep 2026
Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM340k
- Agensi
- Tentera Darat (TDM)
- Kementerian
- Kementerian Pertahanan
- PTJ
- Jabatan Arah Jurutera
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Perak
- No. Tender
- QT260000000026785
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM158k–RM380k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 61,461 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Pembekalan Dan Penghantaran Toner Dan Consumable Pencetak Oki Untuk Keperluan Polis Diraja Malaysia Kontinjen PerakPolis Diraja MalaysiaPerak1 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar Dan Menyerah Bekalan Gadobutrol 1 Mmol/ML Injection (Prefill Syringe 5ML) Bagi Kegunaan Hospital Teluk Intan Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak2 Sep 2026
- Sebutharga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Peralatan Ict Untuk Majlis Bandaraya IpohMajlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak3 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Memasang, Menghantar, Menguji Dan Mentauliah Mesin Echo DI Hospital Parit BuntarJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak4 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Membekal Dan Menghantar Peralatan Kurikulum Pendidikan Jasmani Dan Pendidikan Kesihatan DI Ipg Kampus IpohInstitut Pendidikan Guru MalaysiaPerak4 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal Dan Menghantar Peralatan Perubatan Bukan Primer - Biosafety Cabinet - Class II Type A2 Untuk Seksyen Makanan Dan Seksyen Penyakit, Makmal Kesihatan Awam IpohJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak4 Sep 2026
- Sebutharga Membekal Dan Menghantar Disinfectant/ Enzymatic Detergent Solution, PH Neutral Spray Bagi Tempoh Dua (2) Tahun Kepada Hospital TaipingJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak4 Sep 2026
- Sebut Harga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji, Mengkonfigurasi Dan Mentauliah Guna Satu (1) Unit Mobile C Arm Untuk Kegunaan Jabatan Ortopedik, Hospital TaipingJabatan Kesihatan Negeri PerakPerak4 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.