Kontrak Penyewaan Sebelas (11) Unit Mesin Fotostat Warna Dan Dua (2) Unit Hitam Putih Bagi Jabatan Bomba Dan Penyelamat Malaysia (JBPM) Negeri Terengganu Bagi Tempoh 36 Bulan Tahun 2026

Ibu Pejabat Bomba Dan Penyelamat Trengganu

Malaysian government tender in Terengganu · closes 9 Sep 2026

Tutup 9 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM309k
Agensi
Ibu Pejabat Bomba Dan Penyelamat Trengganu
PTJ
Ibu Pejabat Bomba Dan Penyelamat Trengganu
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Terengganu,Marang,Hulu Terengganu,Setiu,Kuala Terengganu,Besut,Kemaman,Dungun
No. Tender
QT260000000023481
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
9 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM150kRM389k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 117,524 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.