Kerja-Kerja Senggaraan Blok JKR 229 Penginapan Asrama Pranita DI Kompleks Haigate Atm
Markas Angkatan Tentera Malaysia (Atm)
Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 8 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Markas Angkatan Tentera Malaysia (Atm)
- Kementerian
- Kementerian Pertahanan
- PTJ
- Bahagian Siber Dan Elektromagnetik Pertahanan
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- W.P. Kuala Lumpur
- No. Tender
- BSEP/KP/JKSH K-3/26
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 8 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 6,967 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Catatan
1.Dokumen Sebutharga Kerja boleh didapati pada 1 September 2026 (Selasa) melalui Sel Kontrak & Perolehan, CBL sepanjang tempoh iklan tawaran. Semua dokumen Sebutharga yang telah lengkap diisikan hendaklah, diisi dengan lengkap dan dilakri serta ditulis No. Sebutharga dan Tajuk Sebutharga di sudut kiri atas sampul surat. 2.Dokumen sebutharga hendaklah dimasukkan ke dalam Peti Sebutharga Perolehan Kerja Peti C di Cawangan Bantuan Logistik BSEP tidak lewat dari jam 12.00 tengahari 8 sep 26
Tender serupa yang sedang dibuka
- Kerja-Kerja Penggantian Tiga (3) Unit Lif Penumpang Dan Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Lobi Utama Wisma TV, Kompleks Angkasapuri Kuala Lumpur (Tawaran Semula)JKR Wilayah Persekutuan (Kuala Lumpur)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penggantian Sistem Penyaman Udara Jenis Water Cooled VRF Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Bilik Tutorial 3.11, 3.12, 3.13, 3.16, 3.17, 3.18, 3.19, 3.20, 3.21, 3.22, 3.23, 3.24 Aras 3 Institut Pendidikan Guru Kampus Bahasa Melayu Kuala LumpurJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pembaikan Menyeluruh Dan Sengaraan Bagi Empat (4) Unit Lif DI Blok G1 Hingga Blok G4 Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Rumah Keluarga Angkatan Tentera (Rkat) Kem Wardieburn, Kuala Lumpur. (Tawaran Semula)JKR Wilayah Persekutuan (Kuala Lumpur)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penggantian Sistem Penyaman Udara Jenis Water Cooled VRF Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Bilik Tutorial 2.03, 2.02, Makmal Simulasi Bistari 2.03 1, 2.03 2, 2.04 1, 2.04 2 Aras 2 Dan Bilik Tutorial 3.14, 3.15, 3.27, 3.26, Bilik Kekwa Aras 3 Institut Pendidikan Guru Kampus Bahasa Melayu Kuala LumpurJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Kerja - Kerja Menaik Taraf Bangunan Cic, Kuala Lumpur Dan Kerja - Kerja Berkaitan.Polis Diraja MalaysiaW.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Penggantian Sistem Penyaman Udara Jenis Water Cooled VRF Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Bilik Kuliah 2.04, 2.05, 2.06, Makmal Bahasa 2.01, 2.02, 2.03, Bilik Jamuan Tetamu Dan Pejabat DI Aras 2 Institut Pendidikan Guru Kampus Bahasa Melayu Kuala LumpurJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pembaikan Tangga Kecemasan Dan Susur Tangan Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Bangunan Wisma TV Dan Wisma Radio Kompleks Angkasapuri, Jabatan Penyiaran Malaysia, Kuala LumpurJKR Wilayah Persekutuan (Kuala Lumpur)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Kerja-Kerja Pembaikan Empat Belas (14) Tangki Simpanan Air Sejuk Dan Kelengkapan DI Kolej Tun DR Ismail, Universiti Kebangsaan Malaysia, Cheras, Kuala LumpurUniversiti Kebangsaan Malaysia (Ukm)W.P. Kuala LumpurRM177k2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.