Kerja-Kerja Senggaraan Baik Pulih Puskom Terendak SKN Selatan 91 RSD

Markas Angkatan Tentera Malaysia (Atm)

Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G2
Nilai indikatif
RM250k
Agensi
Markas Angkatan Tentera Malaysia (Atm)
Kementerian
Kementerian Pertahanan
PTJ
Bahagian Siber Dan Elektromagnetik Pertahanan
Jenis
Sebut Harga
No. Tender
BSEP/KP/JKSH K-2/2026
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM113kRM308k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,506 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN CIDB

Catatan

1.Dokumen Sebutharga Kerja boleh didapati pada 1 September 2026 (Selasa) melalui Sel Kontrak & Perolehan, CBL sepanjang tempoh iklan tawaran. Semua dokumen Sebutharga diisi dengan lengkap dan dilakri serta ditulis No. Sebutharga dan Tajuk Sebutharga di sudut kiri atas sampul surat. 2.Dokumen sebutharga hendaklah dimasukkan ke dalam Peti Sebutharga Perolehan Kerja Peti B di Cawangan Bantuan Logistik BSEP tidak lewat dari jam 12.00 tgh hari pada 8 sep 26

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.