Kerja-Kerja Penggantian 14 Unit Lif, 16 Unit Eskalator Dan 2 Unit Moving Walk Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Johor Bahru Sentral
Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)
Malaysian government tender in Johor · closes 29 Okt 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)
- Kementerian
- Kementerian Kerja Raya
- PTJ
- Cawangan Kejuruteraan Mekanikal JKR
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- JKR/CKM/33/02/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 29 Okt 2026
- Harga dokumen
- RM500
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 482 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Catatan
KONTRAKTOR/SYARIKAT HENDAKLAH MEMPUNYAI SIJIL PERAKUAN PENDAFTARAN KONTRAKTOR (PPK) DAN SIJIL PEROLEHAN KERJA KERAJAAN (SPKK) YANG BERDAFTAR DENGAN CIDB BAGI GRED G7, KATEGORI ME, PENGKHUSUSAN M03. KEBENARAN KHAS ADALAH TIDAK DIBENARKAN. KONTRAKTOR/SYARIKAT PERLU MENGEMUKAKAN SALINAN SIJIL PEMATUHAN CUKAI (TCC) YANG MASIH BERKUAT KUASA DARIPADA LHDN DENGAN STATUS PATUH SAHAJA
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Kerja-Kerja Pembaikan Dan Penyelenggaraan Bumbung Dan Siling DI Dewan Seri Gemilang Serta Kerja-Kerja Penyelenggaraan Dan Naik Taraf Siling,Tingkap Pintu,Pendawaian Dan Kelengkapan Elektrik DI Dewan Makan Asrama Aspuri Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Sekolah Menengah Teknik Johor BahruBahagian Pendidikan Dan Latihan Teknikal VokasionalJohorRM429k1 Sep 2026
- Melebar Dan Menaiktaraf Jalan Dan Perparitan DI Persimpangan Kangkar Senanga (J23) Muar-Labis (J32) Serta Lain-Lain Kerja Yang Berkaitan DI Muar, Johor.Negeri JohorJohorRM1.5M1 Sep 2026
- Projek Pemuliharaan Semula Kolam Takungan Banjir DI Kolam Takungan Sri Mersing 1, 2 & 3 Mukim Mersing, Mersing, Johor Kepada Reka Bentuk AsalJabatan Pengairan Dan SaliranJohorRM3.0M2 Sep 2026
- [Iklan Dibatalkan] Projek Pemuliharaan Semula Kolam Takungan Banjir DI Kolam Takungan Sri Mersing 1, 2 & 3 Mukim Mersing, Mersing, JohorJabatan Pengairan Dan SaliranJohorRM3.0M2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pemeriksaan Dan Penyeliaan Ke Atas Pepasangan Sistem Elektrik DI Bangunan Pejabat Agensi, Agihan Dan Stor Ranhill Saj SDN. BHD. DI Seluruh Negeri Johor Bagi Tempoh Dua (2) TahunRanhill Saj Sdn. Bhd.Johor3 Sep 2026
- Membekal Dan Melekat Pelekat Reka Bentuk Pada 157 Unit Kenderaan Ranhill Saj SDN. BHD. Serta Pelekat Logo Ranhill Saj Untuk Penggantian Logo LamaRanhill Saj Sdn. Bhd.Johor3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pembersihan Dan Pengorekan Mukasauk, Intake Lagoon Sembrong Dan Laluan Terbuka Sungai Biuh Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Loji-Loji Rawatan Air Daerah Batu Pahat Bagi Tempoh Satu (1) Tahun.Ranhill Saj Sdn. Bhd.Johor3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pendawaian Sistem Elektrik Bagi Bilik Kuliah Baharu DI Pusat Latihan Sungai Layang Untuk Ranhill Saj SDN. BHD., Daerah Johor Bahru.Ranhill Saj Sdn. Bhd.Johor3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.