Kerja-Kerja Pembinaan Taman Tematik Rock Garden, Canna Garden, Pine Garden, Codiaeum Garden Dan Bonsai Garden DI Taman Botani Presint 1, Wilayah Persekutuan Putrajaya
Malaysian government tender in Putrajaya · closes 18 Sep 2026
Tutup 18 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Gred G4
Nilai indikatif
RM2.9M
- Agensi
- Jabatan Wilayah Persekutuan
- Kementerian
- Jabatan Perdana Menteri
- PTJ
- Perbadanan Putrajaya (PPJ)
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- W.P. Putrajaya,Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur,Selangor
- No. Tender
- PPJ/JL/SH(S)/0011/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 18 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM100
Harga pasaran tender serupa
RM1.8M–RM5.3M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 1,083 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Tender serupa yang sedang dibuka
- Kerja-Kerja Penambahbaikan 14 Tandas Hakim Mahkamah Rayuan Dan 1 Tandas Hakim Mahkamah Persekutuan Serta Kerja Berkaitan DI Istana Kehakiman, PutrajayaPejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia (PKPMPM)W.P. PutrajayaRM900k1 Sep 2026
- Kerja-Kerja Pembuangan Kelodak Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Tasik Putrajaya, Wilayah Persekutuan Putrajaya (Pakej 2)Jabatan Wilayah PersekutuanW.P. PutrajayaRM19.9M1 Sep 2026
- Sistem Penyaman Dan Pengalihan Udara Dan Sistem Mekanikal Berkaitan Untuk Pembinaan Klinik Kesihatan (Jenis 3) Dan Pusat Pakar Pergigian Presint 6, PutrajayaJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)W.P. Putrajaya3 Sep 2026
- Pengurusan Fasiliti Dan Penyelenggaraan (FMM) DI Kompleks Putrajaya Sentral, Presint 7, Wilayah Persekutuan Putrajaya Untuk Tempoh Tiga Puluh Enam (36) Bulan.Jabatan Wilayah PersekutuanW.P. PutrajayaRM16.0M3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Reka Bentuk, Penggantian Karpet Serta Kerja-Kerja Berkaitan DI Kamar Yang Amar Arif Hakim Besar Malaya, Aras 5 Selatan, Istana KehakimanPejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia (PKPMPM)W.P. PutrajayaRM160k3 Sep 2026
- Pengurusan Fasiliti Dan Penyelenggaraan (FMM) DI Dataran Pahlawan Negara, Presint 1, Wilayah Persekutuan Putrajaya Untuk Tempoh Tiga Puluh Enam (36) BulanJabatan Wilayah PersekutuanW.P. PutrajayaRM8.9M4 Sep 2026
- Sistem Lif Penumpang Untuk Pembinaan Sekolah Baharu 30 Bilik Darjah Dan Lain-Lain Kemudahan DI Sekolah Kebangsaan Putrajaya Presint 17(2), Wilayah Persekutuan PutrajayaJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)W.P. PutrajayaRM430k10 Sep 2026
- Pengurusan Fasiliti Dan Penyelenggaraan (FMM) Tapak Food Truck DI Presint 14 Serta Bangunan Pejabat Kedutaan, Pusat Pelawat Dan Dataran Duta DI Presint 15 Wilayah Persekutuan Putrajaya Untuk Tempoh Tiga Puluh Enam (36) Bulan.Jabatan Wilayah PersekutuanW.P. PutrajayaRM7.0M17 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.