Kerja-Kerja Pembaikan Infrastruktur DI KK Ulu Teru, Telang Usan
Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak
Malaysian government tender in Sarawak · closes 11 Sep 2026
Kelayakan & skop
- Agensi
- Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak
- Kementerian
- Kementerian Kesihatan
- PTJ
- JKN Sarawak Pejabat Kesihatan Bahagian Miri Unit
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- Sarawak - [Miri, Beluru, Niah-Suai, Sibuti]
- No. Tender
- PKB4/SH/2026/32
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 11 Sep 2026
- Harga dokumen
- RM10
Harga pasaran tender serupa
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,706 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB,BERDAFTAR DENGAN UPKJ
Tender serupa yang sedang dibuka
- Supply, Deliver, Replace, Install, Testing And Commissioning Of New Wire Rope For Highmast Lighting (14 Poles) And Other Associated Works At Kuching International AirportMalaysia Airports (Mahb)Sarawak1 Sep 2026
- Pra-Kelayakan Untuk: [Fta(CPTPP)] Projek Menaiktaraf Bangunan Terminal Lapangan Terbang Miri (Reka Dan Bina)Jabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Sarawak1 Sep 2026
- Membina Jalan Ke Nanga Tamin/ Stapang, Bahagian Sibu, SarawakNegeri SarawakSarawak1 Sep 2026
- Modernization Of Airfield Lighting Control & Monitoring System (Alcms) At Sibu Airport, SarawakMalaysia Airports (Mahb)Sarawak2 Sep 2026
- Proposed Renovation Works To Auditorium At Bintulu Central Library (Remaining Works)Lembaga Kemajuan Bintulu (Bda)Sarawak2 Sep 2026
- Membatu Jalan Masuk Ke Rh. Tiup Belarek, Kampung Senep, Tubau, Sebauh, Bintulu.Lembaga Kemajuan Bintulu (Bda)Sarawak2 Sep 2026
- Cadangan Membina Jalan Ladang Dan Jambatan / Crossover Di Sebandi Ulu, Daerah Asajaya, Bahagian Samarahan, SarawakDepartment Of Irrigation And DrainageSarawak2 Sep 2026
- Perlindungan Hakisan Tebingan Sungai Binyuk, Skim Penempatan Kampung Binyuk (Lot), Daerah Samarahan, Bahagian Samarahan, SarawakDepartment Of Irrigation And DrainageSarawak2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaMuat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaLihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.