Kerja-Kerja Naik Taraf Parkir Motorsikal Terbuka Sedia Ada Kepada Jenis Berbumbung Termasuk Kerja Naik Taraf DI Pelbagai Lokasi Serta Kerja Lain Yang Berkaitan, Hospital Kuala Lumpur
Malaysian government tender in Pahang · closes 15 Sep 2026
Tutup 15 Sep 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Gred G3
Nilai indikatif
RM600k
- Agensi
- Hospital Kuala Lumpur
- Kementerian
- Kementerian Kesihatan
- PTJ
- Hospital Kuala Lumpur
- Jenis
- Sebut Harga
- Lokasi
- W.P. Kuala Lumpur
- No. Tender
- P/HKL/BP6/20/2026
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 2 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 15 Sep 2026
Harga pasaran tender serupa
RM224k–RM470k
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 4,386 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
BERDAFTAR DENGAN CIDB
Tender serupa yang sedang dibuka
- Menaik Taraf Stadium Darul Makmur, PahangJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Pahang2 Sep 2026
- Menaik Taraf Padang Bola Sepak Kampung Kolam, Rompin, PahangJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Pahang2 Sep 2026
- Sebutharga Kerja-Kerja Membaikpulih Dan Menaiktaraf Bumbung Bagi Enam (6) Unit Rumah DI Perumahan Kastam Pulau TiomanJabatan Kastam Diraja MalaysiaPahang2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Baikpulih Rumah DI Perkampungan Orang Asli Daerah Jerantut Pahang.Jabatan Kemajuan Orang Asli (Jakoa)PahangRM92k2 Sep 2026
- Kerja-Kerja Naiktaraf Balairaya Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Perkampungan Orang Asli Sungai Kol Daerah JerantutJabatan Kemajuan Orang Asli (Jakoa)PahangRM90k2 Sep 2026
- Menaik Taraf Jalan Persekutuan FT1533, Dari Persimpangan Jengka 12 Hingga Persimpangan Jengka 24 (Jalan Utama Jengka Utara/Barat) Yang Menghubungkan Bandar Jengka Dan Kuala Krau, PahangJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Pahang3 Sep 2026
- Kerja-Kerja Menaiktaraf Bangunan Tabika Serta Lain-Lain Kerja Berkaitan DI Perkampungan Orang Asli Bukit Rok Daerah BeraJabatan Kemajuan Orang Asli (Jakoa)PahangRM110k3 Sep 2026
- Bina Baru Asrama Lelaki Sekolah Menengah Agama Pulau Tawar, JerantutJabatan Kerja Raya Malaysia (JKR)Pahang8 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.