Kerja-Kerja Menaiktaraf Bumbung Serta Pendawaian Elektrik Sediaada Dan Kerja-Kerja Berkaitan DI Kedai Input Pertanian Pertubuhan Peladang Negeri Kelantan Dibawah Program Pemerkasaan Agromakanan Negara (Ppan) Tahun 2026

Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)

Malaysian government tender in Kelantan · closes 13 Sep 2026

Tutup 13 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Gred G1
Nilai indikatif
RM100k
Agensi
Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
Kementerian
Kementerian Pertanian Dan Keterjaminan Makanan
PTJ
Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP)
Jenis
Sebutharga
Lokasi
Kelantan - [Kota Bharu]
No. Tender
LPP (KN) 40/2026
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
13 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM71kRM187k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 7,713 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

BERDAFTAR DENGAN CIDB

Catatan

LPP (KN) 40/2026

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.