[Hijau] Tawaran Bagi Perkhidmatan Membekal Komputer Dan Perkakasan Ict Bagi Pendigitalan Sistem Kesihatan Fasiliti Kesihatan Pergigian Negeri Sabah DI Pejabat Kesihatan Pergigian Kawasan Kota Kinabalu.

Jabatan Kesihatan Negeri Sabah

Malaysian government tender in Sabah · closes 8 Sep 2026

Tutup 8 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM196k
Agensi
Jabatan Kesihatan Negeri Sabah
Kementerian
Kementerian Kesihatan
PTJ
Pejabat Kesihatan Pergigian Kawasan Kota Kinabalu
Jenis
Sebut Harga
Lokasi
Sabah - [Kota Kinabalu, Papar, Tuaran, Penampang, Putatan, Putatan (Daerah Kecil)]
No. Tender
QT260000000016046
Sumber
MyProcurement
Tarikh buka
1 Sep 2026
Tarikh tutup
8 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM114kRM330k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 76,420 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.