[Hijau] Sebut Harga Perolehan Perkhidmatan Pembersihan Seluruh Kawasan Luar Dan Dalam Bangunan Termasuk Kerja-Kerja Landskap DI Kompleks Belia Dan Sukan Labuan, Jabatan Belia Dan Sukan Wilayah Persekutuan Labuan Bagi Tempoh 5 Bulan

Jabatan Belia Dan Sukan Wilayah Persekutuan Labuan

Malaysian government tender in Labuan · closes 16 Sep 2026

Tutup 16 Sep 2026Semak kelayakan saya

Kelayakan & skop

Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM330k
Agensi
Jabatan Belia Dan Sukan Wilayah Persekutuan Labuan
PTJ
Jabatan Belia Dan Sukan Wilayah Persekutuan Labuan
Jenis
Sebutharga
Lokasi
W.P. Labuan
No. Tender
QT260000000026609
Sumber
ePerolehan
Tarikh buka
2 Sep 2026
Tarikh tutup
16 Sep 2026

Harga pasaran tender serupa

RM172kRM404k

Julat harga anugerah biasa berdasarkan 6,258 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.

Syarat kelayakan

Terbuka

Tender serupa yang sedang dibuka

Buka kunci dengan akaun percuma

Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.

Semak kelayakan anda untuk tender ini

Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.

Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit

Terokai lebih banyak

Kenapa cari tender di CoTender?

  • Satu tempat
    Setiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
  • Ditapis untuk anda
    Lihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
  • Sedia untuk bida
    Dokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.