[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 25 (Sarawak Selatan)
Malaysian government tender in Sarawak · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM29.6M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- Kementerian
- Kementerian Pendidikan Malaysia
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- QT260000000024727
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM11.1M–RM25.8M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 907 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Sewaan Sistem Keselamatan Elektronik (Ske) Jabatan Penerangan Malaysia SarawakJabatan Penerangan MalaysiaSarawak1 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Pejabat Bagi Tujuh Belas (17) Buah Lokasi Bagi Pejabat DI Mahkamah - Mahkamah Litar Seluruh Negeri SarawakPejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia (PKPMPM)Sarawak1 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Kawasan, Bangunan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Kediaman Staf Perubatan (Medical Villa) Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Kawasan, Bangunan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Pejabat Kesihatan Daerah Song Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Kawasan, Bangunan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Pejabat Kesihatan Daerah Kapit Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Sewaan Lima (5) Buah Kenderaan Darat Untuk Kegunaan Pejabat Kesihatan Bahagian Kapit Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
- Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Membekal, Menyedia Dan Menghantar Makanan Bermasak Halal Kepada Pelajar Kampus Satelit Institut Kraf Negara DI Kuching, Sarawak Bagi Program Sijil Kemahiran Malaysia (SKM)Perbadanan Kemajuan Kraftangan MalaysiaSarawakRM191k2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Kawasan, Bangunan Dan Penyelenggaraan Landskap DI Kuarters Klinik Kesihatan Song Untuk Tempoh Dua (2) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak2 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.