[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 8 (Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur)
Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM44.6M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- QT260000000024674
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Sebagai Panel Syarikat Insurans / Broker Insurans / Broker Takaful Dewan Bandaraya Kuala Lumpur Bagi Urusan Kontrak Untuk Tempoh Tiga (3) TahunDewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL)W.P. Kuala Lumpur7 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Alat Kelengkapan Makmal DI Pusat Analisis Dan Sekuriti Makanan, Jabatan Kesihatan Dan Alam Sekitar, Dewan Bandaraya Kuala Lumpur Bagi Tempoh Satu (1 )TahunDewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL)W.P. Kuala Lumpur7 Sep 2026
- Cadangan Melantik Operator Pengurusan Tempat Letak Kereta DI Menara Bandar Wawasan DI Antara Dewan Bandaraya Kuala Lumpur, Universiti Teknikal Mara SDN. BHD. Dan Bank Pembangunan Malaysia Berhad Bagi Tempoh Tiga TahunDewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL)W.P. Kuala Lumpur7 Sep 2026
- Subscription Veeam Backup & Replication – Veeam Data Platform Veeam Universal License (Vul) Advance 1+1 Year For Institut Jantung NegaraInstitut Jantung Negara (Ijn)W.P. Kuala Lumpur8 Sep 2026
- Vmware Vsphere Foundation Subscription Renewal For 1-Year For Institut Jantung NegaraInstitut Jantung Negara (Ijn)W.P. Kuala Lumpur8 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Komprehensif Dan Penambahbaikan Sistem Bagi Dewan Bandaraya Kuala Lumpur Core System (Dcos) Untuk Tempoh Dua (2) TahunDewan Bandaraya Kuala Lumpur (DBKL)W.P. Kuala Lumpur9 Sep 2026
- Provision Of Referral Laboratory And Pathology Testing Services To Institut Jantung Negara For 3 Years ContractInstitut Jantung Negara (Ijn)W.P. Kuala Lumpur15 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.