[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 8 (Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur)
Malaysian government tender in Kuala Lumpur · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM44.6M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- Kementerian
- Kementerian Pendidikan Malaysia
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- QT260000000024674
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM17.0M–RM39.6M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 534 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Tender Sewaan Perkakasan Dan Kemudahan Bagi Smart Classroom Dan Smart Meeting Room Bagi Tempoh 36 Bulan DI Institut Sosial MalaysiaInstitut Sosial MalaysiaW.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Kawalan Serangga Dan Makhluk Perosak (Pest Control) DI Menara Suruhanjaya Koperasi MalaysiaKementerian Pembangunan Usahawan Dan KoperasiW.P. Kuala LumpurRM160k1 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Penghawa Dingin DI Kompleks Pasukan Khas Siasatan Bersepadu (PKSB) Kuala LumpurPolis Diraja MalaysiaW.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Perkhidmatan Pengangkutan Bagi International Sourcing Programme (Insp) Malaysia International Halal Showcase (Mihas) 2026Perbadanan Pembangunan Perdagangan Luar Malaysia (Matrade)W.P. Kuala LumpurRM350k1 Sep 2026
- Perkhidmatan Fasilitator Bagi Sesi Pemukiman Daya Saing 2026 Dan Pelaksanaan Eos Berkala 2026Perbadanan Produktiviti Malaysia (MPC)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Cadangan Perolehan Perkhidmatan Sokongan Dan Penyelenggaraan Perkakasan Server Bagi Debt Management System (DMS)Majlis Amanah Rakyat (Mara)W.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Dan Perisian Backup Server DI Institut Sosial Malaysia Bagi Tempoh 24 BulanInstitut Sosial MalaysiaW.P. Kuala Lumpur2 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Dekontaminasi Kulat Dan Kerja Berkaitan DI Tingkat 11, Bangunan Pra Klinikal Fakulti Perubatan Ukm Kampus Kuala LumpurUniversiti Kebangsaan Malaysia (Ukm)W.P. Kuala LumpurRM180k3 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.