[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Kumpulan 1 - Zon 1 (Perlis) / Zon 10 (Negeri Sembilan Utara)
Malaysian government tender in Negeri Sembilan · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM44.2M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Zon 1 - Perlis,Perlis,Zon 10 - Negeri Sembilan Utara,Negeri Sembilan
- No. Tender
- QT260000000024617
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Dan Pembaikan Peralatan Elektrik DI Universiti Teknologi Mara Cawangan Negeri Sembilan Kampus Kuala Pilah Untuk Tempoh Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - Kuala PilahNegeri Sembilan8 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Dan Pelupusan Sanitary Waste DI Uitm Cawangan Negeri Sembilan Kampus Kuala Pilah Untuk Tempoh Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - Kuala PilahNegeri Sembilan8 Sep 2026
- Perkidmatan Pembaikan Awam DI Seri Melang, Uitm Cawangan Negeri Sembilan Kampus Kuala Pilah Selama Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - Kuala PilahNegeri Sembilan10 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 11 (Negeri Sembilan Selatan)Bahagian PerolehanNegeri SembilanRM29.2M12 Okt 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Sistem Keselamatan Elektronik (Ske) Jabatan Penerangan Malaysia SarawakJabatan Penerangan SarawakSarawakRM400k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Mencuci Bangunan Dan Membersih Kawasan Bagi Tempoh 36 Bulan DI Kolej Komuniti LedangKolej Komuniti LedangRM850k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Endoscopy (Gastroscope & Colonoscope) Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Lima (5) TahunJKN Perak Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri Perak (Pengurusan)PerakRM672k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.