[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 14 (Johor Selatan)
Malaysian government tender in Johor · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM40.8M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- QT260000000024642
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Cadangan Melantik Pengendali Program Latihan Bagi Kursus Strategic Challenge And Idea Development Programme Bertempat DI Sekitar Bandar Penawar, Kota Tinggi, JohorLembaga Kemajuan Johor Tenggara (Kejora)Johor7 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Kawalan Keselamatan Tanpa Senjata Api DI Klinik-Klinik Dan Pejabat Kesihatan Daerah SegamatJKN Johor Pej Kesihatan Segamat Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanJohorRM418k8 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Sewaan 2 Buah Kenderaan MPV Dan Pick Up 4X4 Untuk Unit Operasi Penguatkuasa Farmasi Dan Caw. Pengurusan, Bahagian Perkhidmatan Farmasi, Jabatan Kesihatan Negeri Johor Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJKN Johor Timb Pengarah Kes (Farmasi) Unit Pentadbiran AmJohorRM232k8 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Sewaan Kenderaan DI Bawah PKD SegamatJKN Johor Pej Kesihatan Segamat Unit Pentadbiran/Kewangan/PengurusanJohorRM465k8 Sep 2026
- Perkhidmatan Kawalan Keselamatan DI Bangunan Dan Kawasan Milik Ranhill Saj SDN. BHD. Bagi Tempoh Dua (2) Tahun DI Daerah/Kawasan Berikut: - Bangunan Ibu PejabatRanhill Saj Sdn. Bhd.Johor10 Sep 2026
- Perkhidmatan Kawalan Keselamatan DI Bangunan Dan Kawasan Milik Ranhill Saj SDN. BHD. Bagi Tempoh Dua (2) Tahun DI Daerah/Kawasan Berikut: - Daerah Batu PahatRanhill Saj Sdn. Bhd.Johor10 Sep 2026
- Perkhidmatan Kawalan Keselamatan DI Bangunan Dan Kawasan Milik Ranhill Saj SDN. BHD. Bagi Tempoh Dua (2) Tahun DI Daerah/Kawasan Berikut: - Daerah Kota Tinggi Zon Selatan.Ranhill Saj Sdn. Bhd.Johor10 Sep 2026
- Perkhidmatan Kawalan Keselamatan DI Bangunan Dan Kawasan Milik Ranhill Saj SDN. BHD. Bagi Tempoh Dua (2) Tahun DI Daerah/Kawasan Berikut: - Daerah Kota Tinggi Zon Utara.Ranhill Saj Sdn. Bhd.Johor10 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.