[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 17 (Terengganu Utara)
Malaysian government tender in Terengganu · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM36.3M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- QT260000000024720
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM14.5M–RM19.5M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 5 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Dalam Bangunan Pejabat Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu Utara (Iada Ketara) Selama Tempoh Dua (2) Tahun (2026 2028)Kawasan Pembangunan Pertanian Bersepadu Terengganu UtaraTerengganuRM441k8 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Kebersihan Bangunan Dan Kawasan (KBK) DI Sekolah/Institusi Pendidikan DI Bawah Pejabat Pendidikan Daerah Kuala Nerus Bagi Tempoh Kontrak Mulai 1 Januari 2027 Hingga 31 Ogos 2027 (8 Bulan)-SMK Ibrahim Fikri Dan AsramaPejabat Pendidikan Daerah Kuala NerusTerengganuRM148k8 Sep 2026
- Perkhidmatan Pembersihan Bangunan, Perkarangan Kuarters Rumah Pegawai Dan Kakitangan, Housekeeping Bilik Asrama Serta Menyusun Atur Perabot Bagi Tempoh 36 Bulan DI Institut Latihan Islam Malaysia (Ilim) Kampus BesutInstitut Latihan Islam Malaysia, Kampus BesutTerengganuRM1.1M22 Sep 2026
- Perkhidmatan Pencucian, Pembersihan Kawasan Luar Dan Penyelenggaraan Landskap Bagi Tempoh 36 Bulan DI Institut Latihan Islam Malaysia (Ilim) Kampus BesutInstitut Latihan Islam Malaysia, Kampus BesutTerengganuRM1.5M22 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
- Perkhidmatan Sewaan Sistem Keselamatan Elektronik (Ske) Jabatan Penerangan Malaysia SarawakJabatan Penerangan SarawakSarawakRM400k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Mencuci Bangunan Dan Membersih Kawasan Bagi Tempoh 36 Bulan DI Kolej Komuniti LedangKolej Komuniti LedangRM850k1 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Sewaan Peralatan Perubatan Endoscopy (Gastroscope & Colonoscope) Untuk Kegunaan Hospital Slim River Bagi Tempoh Sewaan Selama Lima (5) TahunJKN Perak Pejabat Timbalan Pengarah Kesihatan Negeri Perak (Pengurusan)PerakRM672k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.