[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 2 (Kedah Utara)
Malaysian government tender in Kedah · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM46.7M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- Kementerian
- Kementerian Pendidikan Malaysia
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Tender
- No. Tender
- QT260000000024658
- Sumber
- MyProcurement
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM18.4M–RM40.4M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 500 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Tender serupa yang sedang dibuka
- Perkhidmatan Pembersihan DI Terminal Dan Jeti Penumpang Kuah, Langkawi (Kedah), Jabatan Laut Malaysia Wilayah Utara Bagi Tempoh Lima (5) BulanJabatan Laut MalaysiaKedah1 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Sewaan Termasuk Menghantar, Penyenggaraan Dan Pemasangan Mesin Penapis Air Untuk Tempoh Tiga (3) Tahun DI Politeknik Tuanku Sultanah Bahiyah Kulim, KedahJabatan Pendidikan Politeknik Dan Kolej KomunitiKedah6 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Guna Perkhidmatan Sewa Milik Rangkaian DI Hospital Pendang Bagi Tempoh 60 BulanJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah7 Sep 2026
- Mencetak, Membekal Serta Menghantar Set Buku Jawapan Peperiksaan Uum 2026 Untuk Unit Peperiksaan, Jabatan Hal Ehwal AkademikUniversiti Utara Malaysia (Uum)KedahRM50k10 Sep 2026
- Tender Bagi Membekal, Menghantar, Memasang, Mengkonfigurasi, Menguji Dan Mentauliah Guna Perkhidmatan Sewa Milik Rangkaian DI Hospital Sik Bagi Tempoh Enam Puluh (60) BulanJabatan Kesihatan Negeri KedahKedah13 Sep 2026
- Perkhidmatan Kawalan Keselamatan (Tanpa Senjata) Bagi Tempoh Dua Puluh Empat (24) Bulan DI Seluruh Mahkamah Negeri KedahPejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia (PKPMPM)Kedah17 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Landskap/Seni Taman Dan Sampah DI Observatori Negara Langkawi, Agensi Angkasa Malaysia (Mysa), Langkawi, Kedah Bagi Tempoh Dua (2) TahunAgensi Angkasa Malaysia (Mysa)Kedah18 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] Perkhidmatan Pengoperasian Tapak Pelupusan Sisa Pepejal Sanitari (TPS) Belanga Pechah, Pulau Langkawi, Kedah Untuk Tempoh Kontrak Selama 5 Tahun (Maklumat Lanjut Sila Layari Laman Sesawang: HTTPS://WWW.KPKT.Gov.MY) [Tawaran Petender Dibenarkan Dalam BM/Eng]Kementerian Perumahan Dan Kerajaan TempatanKedah6 Okt 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.