[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Zon 5 (Perak)
Malaysian government tender in Perak · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM46.1M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- No. Tender
- QT260000000024665
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Sebutharga Perkhidmatan Mencetak, Membekal Dan Mengepos Notis Pindaan Kepada Senarai Nilaian Untuk Tempoh 24 Bulan.Majlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak2 Sep 2026
- Cadangan Perkhidmatan Pemotongan Rumput Kawasan Lapang Dan Padang Permainan Dalam Skim Perumahan Majlis Bandaraya Ipoh Zon 1B (Menglembu/ Lahat/ Bukit Merah/ Pengkalan)Majlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak3 Sep 2026
- Cadangan Perkhidmatan Pemotongan Rumput DI Zon 3, Universiti Teknologi Mara Cawangan Perak, Kampus Seri Iskandar, Perak Darul Ridzuan Bagi Tempoh Satu (1) TahunUniversiti Teknologi Mara (Uitm) - PerakPerak9 Sep 2026
- Cadangan Perkhidmatan Servis Berjadual Dan Pembaikan Kenderaan Melebihi 3 Tan DI Universiti Teknologi Mara Cawangan Perak, Kampus Seri Iskandar Dan Kampus Tapah Perak Bagi Tempoh Satu (1) Tahun (2026-2027)Universiti Teknologi Mara (Uitm) - PerakPerak9 Sep 2026
- Cadangan Pembaharuan Perlindungan Insuran Am Majlis Bandaraya Ipoh Bagi Tempoh 24 BulanMajlis Bandaraya Ipoh (Mbi)Perak17 Sep 2026
- Sebutharga Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Sistem Panggilan Kecemasan DI Klinik-Klinik Kesihatan DI Bawah Pentadbiran Pejabat Kesihatan Daerah Hulu Langat Bagi Tempoh 24 Bulan.JKN Selangor Pej Kesihatan Hulu Langatunit Pentadbiran /SelangorRM101k1 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Penyelenggaraan Pembersihan Kawasan Taman Perumahan Sungai Bedaun, Rumah Kedai Taman Mutiara Dan Taman Kai Nguong Serta Perkhidmatan Berkaitan Untuk Perbadanan Labuan Bagi Tempoh 24 BulanPerbadanan LabuanW.P. Labuan1 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Sistem Penghawa Dingin DI Kompleks Pasukan Khas Siasatan Bersepadu (PKSB) Kuala LumpurPengarah Jabatan Logistik Dan TeknologiW.P. Kuala LumpurRM270k1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.