[Fta(CPTPP)] [Hijau] Perkhidmatan Sewaan Perkakasan Ict Secara Sewa Guna (Lease To Use) Untuk Keperluan Pengajaran Dan Pembelajaran (PDP) DI Makmal Komputer Sekolah Kementerian Pendidikan (KPM) Fasa 1 Tahun 2027 Bagi Tempoh 66 Bulan - Kumpulan 2 - Zon 4 (Pulau Pinang) / Zon 7 (Selangor Selatan)
Malaysian government tender in Penang · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM44.8M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Zon 4 - Pulau Pinang,Pulau Pinang,Zon 7 - Selangor Selatan,Selangor
- No. Tender
- QT260000000024626
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- Pelupusan Aset Alih Kenderaan Secara Jualan Sisa DI Tapak Pesta Sungai Nibong, Pulau Pinang.Jabatan Kewangan NegeriPulau Pinang2 Sep 2026
- Perkhidmatan Penyelenggaraan Kawasan Luar Bangunan Dan Lanskap DI Universiti Teknologi Mara (Uitm) Cawangan Pulau Pinang Kampus Permatang Pauh Bagi Tempoh Satu (1) Tahun.Universiti Teknologi Mara (Uitm) - Pulau PinangPulau Pinang2 Sep 2026
- Tender Perkhidmatan Penyewaan Kenderaan Compact Loader Untuk Jabatan Perkhidmatan Perbandaran Bagi Tempoh Lima (5) TahunMajlis Bandaraya Seberang PeraiPulau Pinang3 Sep 2026
- Perolehan Perkhidmatan Perunding Mekanikal & Elektrikal Bagi Mereka, Memasang Dan Mentauliah Janakuasa Tunggusedia Serta Kerja Berkaitan DI Loji Rawatan Air Sungai Dua, S.P.U, Pulau Pinang. (Panggil Semula)Perbadanan Bekalan Air Pulau Pinang (Pbapp)Pulau Pinang3 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 3Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 1Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 6Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
- Sebut Harga Perkhidmatan Pembersihan Parit Monsun – Pakej 2.Majlis Bandaraya Pulau PinangPulau Pinang7 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.